Wyjątkowość aluminium.

 Najczęściej stosowanym przy obróbce metalem jest żelazo, a zaraz po nim… aluminium. Zyskał on na popularności za sprawą wyjątkowych właściwości, które go wyróżniają spośród innych pierwiastków, jakie znajdziemy na tablicy Mendelejewa.

Lekkość aluminiowych form.

Przede wszystkim aluminium charakteryzuje się niewielką masą, co sprawia, iż może być wykorzystywany wszędzie tam, gdzie konieczne jest stosowanie materiałów nieobciążających konstrukcji. Gęstość aluminium wynosi 2,7 kg/dm3, co oznacza, że jest ona aż 3 razy mniejsza niż gęstość stali.

Podwyższona wytrzymałość aluminium.

Materiał ten zapewnia także wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne, co powoduje, że aluminiowe donice mogą bez obaw być ozdobą ogrodu i tarasu przez cały rok – podczas upałów i mrozów.

Nowoczesne kształty donic aluminiowych.

Wśród naszych propozycji aluminiowych donic ogrodowych znaleźć można nie tylko te o większych i mniejszych rozmiarach i różnych kształtach, ale też te, które posiadają matową powierzchnię lub pokrytą połyskiem. Obie propozycje zasługują na uwagę, ponieważ świetnie wpisują się w nowoczesny charakter aranżacji, jak też bardziej klasyczny i stonowany.

Donice aluminiowe na życzenie klienta.

Aluminium jest materiałem szczególnie łatwym w obróbce, a zatem można z niego stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Dlatego istnieje możliwość tworzenia donic pod indywidualne projekty klientów.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.