donice aluminiowe na taras

DONICE ALUMINIOWE

Proponujemy stylowe, trwałe i funkcjonalne donice aluminiowe w klasycznie metalicznych odcieniach lub pomalowanych na dowolny kolor, które umożliwiają efektowną aranżację przestrzeni zewnętrznej. Oryginalny design donic sprawia, że mogą stanowić one integralny element projektu lub uzupełnić go o stylową „wartość dodaną”. Nasze donice aluminiowe są malowane proszkowo w kolorach z palety RAL.

Zobacz nasze donice z aluminium

DONICE  Z ALUMINIUM – ALUMINIOWE – STYLOWA OPRAWA ROŚLIN

Donice aluminiowe wykonywane z blachy o grubości 2 mm, dostępne we wszystkich kolorach palety RAL zarówno w połysku jak i macie.

Nasze donice aluminiowe są stylowe, trwałe i funkcjonalne. Dostępne są w klasycznie metalicznych odcieniach lub można pomalować je na dowolny kolor. Dzięki temu można je dopasować do każdego stylu i kolorystyki każdego tarasu, balkonu lub pomieszczenia. Nasza oferta jest bogata, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość naszych produktów, ale również atrakcyjne ceny. Sprzedajemy tylko sprawdzone produkty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

donice aluminiowe na balkonie

Podmuch nowoczesności.

Donice aluminiowe to nowatorski i innowacyjny sposób na wyposażenie tarasów czy balkonów. Jest to produkt, który cieszy się dużą popularnością, ponieważ nadaje tarasom charakteru i designerskiego wyglądu, ociepla wnętrze, sprawia, że czujemy się w nim dobrze, a dzięki możliwości tworzenia pięknych kompozycji kwiatowych możemy się cieszyć swoim małym kawałkiem rajskiego ogrodu.

donice aluminiowe na balkonie

Niepowtarzalna charakter, dzięki donicom aluminiowym.

Klimat, który uzyskujemy za pomocą gazonów oraz różnych gatunków roślin pomaga nam odpoczywać i zachować dobry nastrój przez cały dzień. Dzięki nowym technikom możemy zachwycać się roślinami nawet zimą bez obawy o przemarzanie, gdyż donice tarasowe są ocieplane dwu centymetrową warstwą styropianu od wewnątrz. Doniczki więc są całkowicie mrozoodporne, grubość blachy, z której są wykonane, wynosi 2 milimetry. Z powodzeniem więc możemy tworzyć ogrody zimowe, które pomogą nam przetrwać porę roku, za którą wiele osób nie przepada. Dla dobrego funkcjonowania roślin donice tarasowe są wyposażone w otwory na dnie, dzięki czemu podłoże zachowuje odpowiednią wilgotność.

donice biurowe dla firm z aluminium

Wysoka funkcjonalność produktu.

Kolejną zaletą tego produktu jest możliwość dopasowania donic do każdego wnętrza, bez względu na jego wymiary, ponieważ możemy wykonać donice o wymiarach wykraczających poza naszą ofertę. Nie musimy się również martwić o kolor czy fakturę donic, ponieważ mamy dostępne donice we wszystkich kolorach palety Ral z możliwością wyboru czy ma być ona matowa, czy nie. Dzięki możliwości wprowadzenia swoich wymiarów mamy ogromne pole do popisu przy tworzeniu układów donic, ze względu na wykorzystany materiał, są bardzo lekkie, co pozwala nam na dowolne przesuwanie i tworzenie kompozycji geometrycznych, które urozmaicą nasze balkony.

doniczki aluminiowe na kołach na taras

Uniwersalna forma donic aluminiowych.

Forma donic jest nowoczesna, a zarazem prosta i klasyczna dlatego możemy bawić się różnorodnymi gatunkami roślin, ponieważ w zasadzie każda będzie świetnie wyglądała w naszej donicy. Gazony mogą mieć zastosowanie jako donice balkonowe , ale również świetnie spiszą się w nowoczesnym wnętrzu kuchni, salonu czy jadalni, dadzą możliwość posadzenia większych roślin doniczkowych, które wzbogacą nasz dom.

donice aluminiowe na taras

DONICE ALUMINIOWE OGRODOWE

Donice z aluminium ocieplone dwucentymetrową warstwą styropianu, posiadające w dnie otwory odpływowe nadają się do aranżacji ogrodu.

donice aluminiowe na balkonie

DONICE ALUMINIOWE TARASOWE

Donice aluminiowe są odporne na warunki atmosferyczne dzięki czemu nadadzą uroku każdemu tarasowi.

donice aluminiowe na zewnątrz

DONICE ALUMINIOWE DO POMIESZCZEŃ

Doniczki aluminiowe nie tylko znajdują zastosowanie w ogrodzie czy też na tarasie, na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać donice bez otworów odpływowych dzięki czemu można postawić je również w naszych domach.

donice aluminiowe na taras

DONICE ALUMINIOWE BALKONOWE

Dzięki lekkości materiału nasze donice polecane są na balkon.

Updating…

Kwota: 1,487.07 (z VAT)

Zobacz koszyk Zamówienie

Kontynuuj zakupy