Donica aluminiowa na kółkach Fabio Mobile

1000 x 800 H600cm 46kg 465l

4,715.82zł

Donica Fabio Mobile z aluminium. Produkowana we wszystkich kolorach palety RAL (w macie lub połysku). Donica w standardzie produkowana jest z otworami odpływowymi w dnie. Dzięki zastosowaniu kółek można bez problemu przestawić donice w dowolne miejsce. Wymiary donicy: szerokość: 80cm, długość:100cm, wysokość:60cm.

Jak wykończyć nowoczesne wnętrze?

Jak je ozdobić, aby zachowało klasę i styl? Możliwości jest wiele, mnóstwo fantastycznych dodatków, które ozdabiają nasze domy, pokoje i tarasy. Stylowym wykończeniem każdego wnętrza są rośliny, jednak one też potrzebują odpowiedniej oprawy, i tu wychodzi na przeciw donica aluminiowa.

Mobilne piękno

Jej forma jest nowoczesna i designerska, przepięknie wygląda w połączeniu z kompozycją roślin. Dodatkowo donice wyposażone są w kółka, dzięki czemu mimo swojego rozmiaru i wagi mamy możliwość swobodnego przestawiania i przesuwania w dowolne miejsce. Doniczka na kółkach to wspaniałe rozwiązanie we wnętrzu domu, jak i na zewnątrz na tarasie czy balkonie. Wykonywane są we wszystkich kolorach palety RAL, dzięki czemu możemy dopasować je do kolorystyki wnętrz, każdy kolor może być również wykonany w macie lub w połysku. Donica aluminiowa może być wykorzystana zarówno w wewnątrz jak i na zewnątrz domu, świetnie spisze się w dużych salonach, jadalnie, na balkonach, tarasach czy przed domem, jest odporna na warunki atmosferyczne to też nie musimy się obawiać, że się zniszczy. Wymiary donic są zaprojektowane tak, aby była możliwość wykonania dowolnych kompozycji roślinnych, długość donicy to 100 cm, szerokość to 80 cm, zaś wysokość 60 cm, wymiary dają możliwość posadzenia nawet dużych roślin z gwarancją ich utrzymania. Wielkość donicy i waga, która wynosi około 46 kilogramów w niczym nie przeszkadza, dzięki zamontowanym kółkom możemy zmieniać ustawienie. Kupując kilka donic jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalne kompozycje geometryczne oraz kwiatowe, a dzięki ich mobilności możemy swobodnie je zmieniać nawet kilka razy w miesiącu. Donice aluminiowe wspaniale prezentują się na drewnianych tarasach, z pewnością zachwycą swoim style i designerskim wyglądem odwiedzających nas gości.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.