Donica aluminiowa na kółkach Ivo Mobile

600 x 600 H600cm 21kg 214l

3,567.00zł

Donica Ivo Mobile z aluminium. Produkowana we wszystkich kolorach palety RAL (w macie lub połysku). Donica w standardzie produkowana jest z otworami odpływowymi w dnie. Dzięki zastosowaniu kółek można bez problemu przestawić donice w dowolne miejsce. Wymiary donicy: szerokość: 60cm, długość:60cm, wysokość:60cm

Donica aluminiowa na kółkach Ivo Mobile

Wszystkim nam marzy się oryginalnie i z klasą urządzone wnętrze, balkon, czy też taras. Nowoczesne oraz ciekawe rozwiązania są coraz bardziej pożądane. Jedną z takich opcji jest nasza donica aluminiowa na kółkach Ivo Mobile.
Produkt zawarty w naszej ofercie posiada wymiary: 60 cm długości, 60 cm szerokości oraz 60 cm wysokości, ma zatem kształt zgrabnego sześcianu, o optymalnych wymiarach. Wykonana z aluminium, dostępna jest we wszystkich kolorach palety RAL, co jest dodatkowym atutem, gdyż dzięki temu, bez problemu wybierzemy kolor i odcień idealnie współgrający z miejscem, do którego jest przeznaczona. Dodatkowo istnieje opcja wyboru kolorystyki w połysku lub też macie. Odporna na warunki atmosferyczne nie rdzewieje ani nie ulega innego rodzaju zniszczeniom w krótkim okresie czasu, jest to zatem inwestycja na dłużej. Doniczka na kółkach Ivo Mobile, dzięki zamocowanym na spodzie kółeczkach, staje się łatwa w przetransportowaniu na inne miejsce, ponieważ nie musimy jej podnosić za każdym razem kiedy chcemy ją przesunąć o jakąś odległość. Jest to plus, gdyż nie obciążamy dodatkowo swojego organizmu, a taką donicę, bez problemu może przesunąć nawet starsza osoba. Ponadto, produkt nasz w swoim wnętrzu jest dodatkowo ocieplony dwucentymetrową warstwą styropianu, co zabezpiecza bryły korzeniowe roślin, umieszczonych na dworze, przed przemarznięciem.

Donice aluminiowe – mat i połysk

Pragniesz ponadczasowego kształtu, wysokiej jakości materiału, wymarzonej kolorystyki w połysku lub macie, eleganckiej ozdoby restauracji, hotelu, balkonu, tarasu, i oryginalności w jednym? Donica Ivo Mobile jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie. Ciekawy design, optymalna wielkość, łatwość w transporcie oraz dodatkowa ochrona poprzez ocieplenie, sprawiają, że produkt ten staje się jednym z najbardziej pożądanych. Ivo Mobile to dobra inwestycja na dłuższy okres czasu.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.