Donica Betonowa Tradycyjna Giovanna

Ø600 H560cm 50kg 96l

1,617.45zł

Donica Giovanna z betonu (polimerobetonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to :50 kg, a wymiary : średnica:60cm, wysokość:56cm.

WKOMPONOWANA W OTOCZENIE

Tradycyjny kształt i odpływ wody na dnie donicy betonowej Giovanna umożliwia wprowadzenie do architektury krajobrazu roślinności o zróżnicowanych warunkach glebowych. Smukła budowa w kształcie ściętego stożka sprawia, że model znakomicie prezentuje się w małych i dużych otwartych przestrzeniach w połączeniu z klasycznymi tujami lub awangardową trawą.

KLASYCZNA ARANŻACJA PRZESTRZENI

Donica łączy wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzeń mechanicznych. Przede wszystkim jednak doskonale współgra z naturalnym krajobrazem parków i ogrodów oraz harmonijnie uzupełnia inne elementy małej architektury, współtworząc spójną całość. Model dostępny w klasycznej czerni oraz eleganckim odcieniu szarości prezentuje się bardzo elegancko, ułatwiając aranżację przestrzeni dopasowanej do konkretnych preferencji.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.