Donica Betonowa XXL Tarasowa i Balkonowa La Piccola

Ø580 H480cm 68kg 70l

4,056.54zł

Donica La Piccola z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to 68 kg, a wymiary : średnica: 58 cm, Wysokość: 48 cm.

Jak szukać dobrych produktów do domu?

Poszukując doskonałego wyposażenia swojego domu i mieszkania, bardzo często poświęcamy temu procesowi o wiele więcej godzin, niż jest to potrzebne. Przede wszystkim nie możemy zapominać, że czasem warto poświęcić kilkadziesiąt minut na czytaniu artykułów o najlepszych produktach, niż eksperymentować i wyciągać wnioski ze swoich błędnych decyzji.

Donica polimerobetonowa

Produktem doskonałym dla naszego balkonu, tarasu i każdego innego miejsca na podwórku, może być donica, która została wykonana z polimerobetonu. Jest to materiał, który potocznie nazywany jest ultra beton i nie ma w tym zupełnie nic dziwnego, w końcu charakteryzuje się niesamowitymi właściwościami wytrzymałościowymi, gdzie żadne warunki atmosferycznie nie są mu straszne.

Wygląd i wymiary

Donica betonowa jest barwiona w masie, a dla nas oznacza to, że nawet pod wpływem różnych warunków atmosferycznych i czynników zewnętrznych, podczas ścierania się warstw nie będzie zmieniała swojego koloru. Wszystkie zarysowania będą również praktycznie niewidoczne gołym okiem, a mogą nawet przypominać element wykończeniowy. Oferowaną donicę możemy otrzymać w trzech różnych kolorach, a mianowicie jest to biały, szary, lub ewentualnie czarny, więc każdy dobierze idealny model dla siebie. Sam model La Piccola posiada wagę 68 kilogramów, pojemność na poziomie 70 litrów, wysokość 48 centymetrów i średnicę wynoszącą 58 centymetrów.

Dla kogo?

Biorąc pod uwagę, że produkt nie należy do największych oraz posiada niesamowicie dobre parametry wytrzymałościowe, doskonale nadaje się do ustawienia przed biurem, hotelem, lub restauracją, gdzie narażona jest na bardzo częsty kontakt z przechodzącymi osobami i przebywającymi ludźmi. Ciekawy design doskonale będzie pasował do małej architektury i wszystkich elegancko wyposażonych ogrodów i pomieszczeń. Dlatego szukając idealnego wyposażenia wnętrz, trafiliśmy na produkt idealny.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.