Donica Betonowa Klasyczna Luciano

Ø1390 H980cm 226kg 740l

6,873.24zł

Donica Luciano z betonu. Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 85 kg, a wymiary: średnica: 139 cm, wysokość: 98 cm.

O tym, jak prezentuje się przestrzeń miejska decydują nie tylko budynki, ale również zieleń i roślinność. Stworzenie pięknej aranżacji przestrzeni zielonej to klucz do ogólnej prezentacji danego miejsca. Istnieje wiele sposobów na to, aby ożywić każdą okolicę. Jednym z nich jest wykorzystanie donic betonowych.

DONICE OGRODOWE

Duże donice ogrodowe cieszą się sporym zainteresowaniem. Każdy pragnie stworzyć przepiękną przestrzeń wokół swojego domu. Ogród jest miejscem, które wymaga takiej samej uwagi, jak i pomieszczenia w domu. Tutaj z pomocą przychodzą donice ogrodowe. Jedną z takich donic jest klasyczna betonowa donica Luciano. Dostępna jest w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym i czarnym. Te klasyczne i eleganckie kolory pozwalają na stworzenie estetycznej i schludnej aranżacji. Donica Luciano jest produkowana w standardzie z otworami odpływowymi.

DONICA ODPORNA NA WARUNKU ZEWNĘTRZNE

Donice ogrodowe mogą być wykonane z wielu różnych materiałów. Jednak tym, co jest najważniejsze, jest ich wytrzymałość na warunki zewnętrzne. Model Luciano jest klasyczną donicą stożkową, wykonaną z ultra betonu lub polimerobetonu. To tworzywo charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami mrozoodporności oraz wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Poza walorami jakościowymi, atutem donicy jest kształt, który ułatwia hodowlę. Łatwe staje się przesadzanie roślin średniej wielkości, głównie krzewów oraz małych drzewek.

SZYK I ELEGANCJA

Luciano to donica betonowa, posiadająca elegancką fakturę, która doskonale prezentuje się zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i domowej oraz biznesowej. Subtelna i stonowana kolorystyka sprawia, że pomimo dość sporych gabarytów, donica dyskretnie komponuje się z innymi elementami małej architektury oraz całym krajobrazem, dodając mu szyku i elegancji.

ARANŻACJA PRZESTRZENI Z WYKORZYSTANIEM DONICY LUCIANO

Duże donice na taras są chętnie wykorzystywanym elementem tworzenia zielonego krajobrazu. Donica Luciano świetnie prezentuje się na drewnianym tarasie. Jednak jej kształt i kolory sprawiają, że może być wykorzystana właściwie w każdej przestrzeni. Wygląda świetnie w szeregu kilku donic, pełnych kolorowych kwiatów. Wspaniale współgra z kamieniami, żwirkiem lub marmurem. Ograniczeniem wykorzystania donicy Luciano jest tylko wyobraźnia projektanta.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.