Klasyczna Donica Betonowa Ogrodowa Margherita

Ø700 H600cm 55kg 100l

1,258.29zł

Donica Margherita z betonu (polimerobetonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to :55 kg, a wymiary : średnica:72,4cm, wysokość:76cm.

ELEGANCKIE WZORNICTWO

Mrozoodporność i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne to ważna zaleta na długiej liście atutów prezentowanej donicy z polimerobetonu. Model wyróżnia się klasycznym kształtem oraz minimalistycznym wzornictwem, a co za tym idzie rewelacyjnie prezentuje się w otwartej przestrzeni: ogrodach, parkach, skwerach, placach i dziedzińcach. Uniwersalna donica betonowa Margherita stanowi ponadto integralny element małej architektury domowych tarasów, a także świetnie wygląda w najbliższych okolicach budynków biznesowych i użyteczności publicznej.

PRAKTYCZNY KSZTAŁT DONICY

55 kg oraz 100-litrowa pojemność to gabaryty, które odpowiadają standardowym wymaganiom oraz świetnie dopełniają przestrzeń w której się znajdują. Uniwersalny kształt donicy pozwala łatwo pielęgnować małej i średniej wielkości rośliny.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.