Donica Betonowa XXL Medio Grande – ultra beton

Ø1000 H500cm 150kg 290l

7,552.20zł

Donica Medio Grande z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to 150 kg, a wymiary : średnica: 100 cm, Wysokość: 50 cm.

Medio Grane – ultra beton

Wszyscy staramy się aby nasz dom wyglądał fascynująco i oryginalnie. Chcemy aby miejsce, w którym mieszkamy było modne, ciekawe, i abyśmy mogli się nim pochwalić każdemu znajomemu. Oprócz dekoracji, które umieszczamy w jego wnętrzu, inwestujemy zatem też w te, które znajdują się na zewnątrz, między innymi w donice, które są niezastąpionym elementem naszych ogrodów, czy też tarasów.

Ultra beton – polimerobeton

W ofercie swojej posiadamy donicę Medio Grande, wykonaną z ultra betonu – polimerobetonu, czyli materiału, który posiada [i]niezwykle wysoką wytrzymałość na warunki atmosferyczne, wyróżnia się trwałością, odpornością na ścieranie, mechaniczną wytrzymałością, a żadne substancje żrące nie są mu straszne. Możemy być zatem spokojni o wszelkie zarysowania, pęknięcia, rdzewienie, korozję oraz innego typu zniszczenia, które przy użyciu innego rodzaju materiału z pewnością by wystąpiły. Oprócz tego donica betonowa, wykonana z dokłądnie tego materiału, świetnie prezentuje się wizualnie, doskonale wzbogaca ona wygląd naszych balkonów, czy też tarasów. Jest to zatem fantastyczne połączenie nowoczesnych, wytrzymałych rozwiązań technicznych z ciekawą, modną prezencją. Donice te są eleganckie i szykowne, a także dodają pożądanego uroku. Oferujemy Państwu rozwiązania barwione w kolorach białym, szarym oraz czarnym, co jest dodatkowym atutem, a model nasz posiada średnicę 100cm, wysokość 50cm, i wagę 150kg. Pojemność takiej ozdoby naszego ogrodu, tarasu czy też podwórka, wynosi 290 litrów.
Bardzo dobre parametry, ciekawy wygląd, idealne wymiary, nowoczesność, długa żywotność, a co za tym idzie inwestycja na długi okres czasu, sprawiają, że takie rozwiązanie, na dekoracje umieszczane wokół naszego domu, staje się bardzo atrakcyjnym. Donica Medio Grande to ozdoba, która spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, oraz taka, której bez wątpienia warto poświęcić chwilę uwagi.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.