Donica Betonowa XXL Ogrodowa Molto Grande – ultra beton

Ø2000 H500cm 417kg 1050l

21,187.98zł

Donica Molto Grande z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to 417 kg, a wymiary : średnica: 200 cm, Wysokość: 50 cm.

Lżejszy i trwalszy niż beton

 

Wybierając donice ogrodowe, zwracamy przede wszystkim uwagę na ich wygląd i wzornictwo, mają one bowiem stanowić ozdobę terenu zielonego przed naszym domem. Istotniejsze jest jednak to, z czego dany produkt został wykonany. Do produkcji donicy Molto Grande wykorzystano niezwykle trwałe oraz wytrzymałe tworzywo, jakim jest ultra beton. W ostatnim czasie stał się on jednym z popularniejszych, na jakie decydują się producenci przy projektowaniu donic do ogrodu.

 

Ultra beton wyróżnia się małą masą i jest lżejszy od standardowego betonu wykorzystywanego na szeroką skalę w budownictwie. Do jego najważniejszych cech zaliczamy doskonałą izolację akustyczną oraz właściwości termoizolacyjne. Porównując go z tradycyjnym betonem, należy podkreślić, że bardzo dobrze tłumi dźwięk oraz charakteryzuje się niższym przewodnictwem ciepła, a co za tym idzie, lepiej ochrania rośliny przed jej utratą. Ponadto, jego lekkość nie obciąża w tak dużym stopniu nawierzchni jak standardowy beton.

 

Ultra beton odporny na warunki atmosferyczne

 

Materiał ten wykazuje 10-krotnie większą wytrzymałość na ściskanie i rozciąganie. Jest odporny na korozję, co w przypadku wykorzystywania donic na zewnątrz ma kluczowe znaczenie. Mogą one zdobić ogród przez cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych, jakie obecnie panują. Wykazuje się wysoką trwałością w przypadku deszczu, śniegu, niskich i wysokich temperatur, a także promieniowania słonecznego.

 

Donica Molto Grande – modernistyczna prostota

 

Donica Molto Grande wykonana z ultra betonu to przede wszystkim prosta forma o nowoczesnym wzornictwie. Ma podstawę koła o średnicy 200 cm, a jej wysokość wynosi 50 cm. Jest zatem donicą niską i szeroką, co nadaje jej unikatowego wyglądu. Duża pojemność 1050 l pozwala na jej nieograniczone wykorzystanie. Sprawdzi się świetnie w przypadku większych roślin charakteryzujące się dużym rozrostem. Żłobienia w donicy sprawiają, iż prezentuje się ona oryginalnie i z pewnością będzie wyróżniającym się elementem ogrodu. Molte Grande to 417 kg nowoczesności, trwałości i elegancji.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.