Donica Betonowa Ogrodowa Adamo

1000 x 1000 H800cm 235kg 700l

6,683.82zł

Donica Adamo z betonu. Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 235 kg, a wymiary: długość: 100cm, szerokość: 100cm, wysokość: 80cm.

O wyglądzie przestrzeni miejskiej decyduje nie tylko architektura, ale również zieleń i roślinność. Na stworzenie pięknej aranżacji istnieje wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest wykorzystanie donic betonowych.

DUŻA DONICA DO DUŻYCH PRZESTRZENI

Donice zewnętrzne betonowe cieszą się sporym zainteresowaniem. Warta uwagi jest Donica Adamo wykonana z betonu. Dostępna jest w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym i czarnym – pozwala to na stworzenie stonowanej i zarazem przepięknej przestrzeni zielonej. Donica Adamo jest produkowana w standardzie z otworami odpływowymi. Spore wymiary donicy, które wynoszą 100 cm x100 cm x 80 cm sprawiają, że może być wykorzystana do wielu różnych projektów.

235 kg wagi i 700 litrów pojemności to spore liczby – niektórym mogą wydawać się ogromne i wręcz przytłaczające. Duże donice na taras zwykle charakteryzują się dość pokaźnymi wymiarami. Mimo ciężaru, donica betonowa Adamo sprawia wrażenie bardzo lekkiej. Właśnie dlatego, model ten świetnie sprawdzi się w przypadku nasadzeń nawet dużych drzewek. Taka donica to gwarancja efektownego wyglądu i charakteru w dużej przestrzeni miejskiej. Donica XXL Adamo doskonale prezentuje się w parkach, w ciągach komunikacyjnych, a nawet w eleganckich powierzchniach biznesowych.

BETON I JEGO ZALETY

Donice zewnętrzne mogą być wykonane z wielu różnych materiałów. Tworzywo, z którego została wykonana donica Adamo posiada sporo zalet. Już same rozmiary donicy powodują, że model ten jest bardzo stabilny, jednak o jego prawdziwej wytrzymałości decyduje głównie materiał, z którego donica została wykonana. Dzięki niemu, donica jest wysoce odporna na oddziaływanie czynników atmosferycznych, w tym bardzo niskiej temperatury, deszczy, wilgoci oraz na uszkodzenia mechaniczne. Wszystko to sprawia, że idealnie nadaje się do przestrzeni miejskich, ogrodowych i tych najbardziej narażonych na działanie czynników zewnętrznych.

ARANŻACJA PRZESTRZENI Z WYKORZYSTANIEM DONICY ADAMO

Donica Adamo charakteryzuje się klasycznym kształtem i kolorem. Dzięki temu może być wykorzystana właściwie w każdej przestrzeni, ponieważ z łatwością się do niej dopasuje. Wygląda świetnie w szeregu kilku donic z zasadzonymi palmami lub krzewami. Zarówno niska, jak i wysoka roślinność będzie prezentowała się doskonale w tej donicy. Bardzo dobrze wygląda w otoczeniu kamieni lub żwirku, ale upiększa również drewnianą przestrzeń. Świetnie wydobywa intensywność kolorowych roślin, a zielone krzewy wyglądają w niej schludnie i estetycznie.

Donica Adamo daje nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni zielonej. Jej wymiary, kształty i kolory pozwalają na stworzenie wielu rożnych projektów, a każdy z nich prezentuje się doskonale.

Możesz lubić także…

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.