Donica Betonowa Ogrodowa Adamo

1000 x 1000 H800cm 235kg 700l

6,683.82zł

Donica Adamo z betonu (polimerobetonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to :235 kg, a wymiary : długość:100cm, szerokość:100cm, wysokość:80cm.

DUŻA DONICA DO DUŻYCH PRZESTRZENI

235 kg oraz 700 litrów pojemności to wymiary, które mogą wydawać się przytłaczające, jednak  donica betonowa XXL Adamo sprawia wrażenie bardzo lekkiej. Właśnie dzięki temu prezentowany model idealnie nadaje się do nasadzeń nawet dużych drzewek, nadając dużym przestrzeniom miejskim efektowny charakter.  Donica XXL świetnie wygląda w parkach, w ciągach komunikacyjnych, parkach oraz eleganckich powierzchniach biznesowych.

ZALETY POLIMEROBETONU

Już same rozmiary donicy betonowej Adamo sprawiają, że model jest bardzo stabilny. Jednak o jego wytrzymałości decyduje przede wszystkim polimerobeton, z którego donica została wykonana. Właśnie dlatego donica jest odporna na oddziaływanie czynników atmosferycznych (w tym bardzo niskiej temperatury) oraz uszkodzenia mechaniczne

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.