Donica Betonowa do Ekspozycji Kwiatowych Olivia

1000 x 300 H800cm 150kg 209l

4,546.08zł

Donica Olivia z betonu (polimerobetonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to :150 kg, a wymiary : długość:100cm, szerokość:30cm, wysokość:80cm.

ORYGINALNY KSZTAŁT

Donica betonowa Olivia z serii Longi zachwyca oryginalnym kształtem i doskonałym wykonaniem, dzięki czemu umożliwia efektowną aranżację otwartych przestrzeni. Z uwagi na swoje niekonwencjonalne wymiary można ją wyeksponować jako niezależny moduł lub łatwo wkomponować w inne elementy małej architektury. Oferowana donica znakomicie prezentuje się zarówno na dużych, jak i mniejszych powierzchniach.

EFEKTOWNE EKSPONOWANIE ROŚLIN

Rozmiar donicy sprawia, że nadaje się ona do efektownych ekspozycji kwiatowych i trawiastych. Warto zwrócić uwagę, że duża powierzchnia wykonana z gładkiego polimerobetonu wysokiej jakości wygląda bardzo efektownie. Dodatkowym i jednocześnie bardzo ważnym atutem donicy jest jej odporność na bardzo niskie temperatury oraz wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.