Nowoczesna Donica Betonowa Pietro

Ø1265 H840cm 200kg 560l

5,693.67zł

Donica Pietro z betonu (polimerobetonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to :200 kg, a wymiary : średnica:126,5cm, wysokość:84cm.

NOWOCZESNA STYLISTYKA

Idealnie gładka powierzchnia oraz nowoczesna stylistyka połączona z funkcjonalnością sprawia, że donica z polimerobetonu Pietro to model, który cieszy się dużą popularnością. Imponujące rozmiary oraz  duża średnica donicy umożliwia hodowlę wielu gatunków roślin ozdobnych: od średniej wielkości drzewek, przez rozłożyste krzewy, aż po designerską trawę.

WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ

Donica betonowa Pietro wykonana jest z polimerobetonu, czyli bardzo wytrzymałego materiału o znakomitych parametrach odporności na ekstremalnie niskie temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne. Stabilna podstawa oraz efektowny design decydują o uniwersalności donicy, która świetnie prezentuje się w prywatnych ogrodach, dziedzińcach biznesowych, czy miejskich promenadach lub obiektach użyteczności publicznej.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.