Donica Betonowa XXL Grande – ultra beton

Ø1500 H500cm 270kg 700l

13,830.12zł

Donica Grande z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to 270 kg, a wymiary : średnica: 150 cm, Wysokość: 50 cm.

Ogród w awangardowym stylu

 

Cenisz sobie wyjątkowo oryginalny design, a wybór każdego elementu do swojego ogrodu warunkujesz unikatowym wyglądem i ciekawym wzornictwem? Donica Grande jest produktem, posiadającym wszystkie te cechy, a dodatkowo wyróżnia się trwałością i bardzo dużą wytrzymałością dzięki wykorzystanego do jej produkcji materiału, jakim jest ultra beton.

 

Mniejsze obciążenie konstrukcji – ultra beton gwarantuje aż 3-krotnie mniejsze obciążenie konstrukcji niż standardowy beton. Wyróżnia go lekkość, co pozwala na wykorzystanie większych donic na mniej odpornych na odkształcenia powierzchniach.

 

Doskonała izolacja akustyczna – materiał ten wyróżnia się lepszym tłumieniem dźwięku, co spowodowało, że jest on stosowany nie tylko do produkcji elementów małej architektury, ale też tworzenia konstrukcji budowlanych.

 

Ponadprzeciętne właściwości termoizolacyjne – w przypadku donic ogrodowych cecha ta ma kluczowe znaczenie. Niższe przewodnictwo ciepła pozwala chronić roślinę przed utratą ciepła i w ten sposób zabezpiecza ją przed niekorzystnym wpływem pogody w okresie jesienno-zimowym.

 

Niezawodna trwałość i wytrzymałość – ultrawysokowartościowy beton to 10-krotnie większa wytrzymałość na ściskanie oraz rozciąganie. Wykazuje się dużą odpornością na korozję, a więc sprawdza się idealnie w przypadku opadów deszczu i śniegu. Zachowuje swoje właściwości również przy wysokich temperaturach i promieniowaniu UV.

 

700 l pojemności dla Twoich roślin

 

Teraz możesz zaaranżować swój ogród w prawdziwie zjawiskowym stylu. Donica Grande waży 270 kg i ma pojemność aż 700 l, co pozwala na umieszczenie w niej roślin o dużych rozmiarach. Donica ma charakterystyczne dla tego rodzaju produktu żłobienia, a jej podstawa ma kształt koła. Wykonana z wielką precyzją i dokładnością prezentuje się elegancko i stylowo, jednak charakterystyczna naturalność betonu nadaje jej dozy awangardy. Możliwość tworzenia wyszukanych kompozycji to efekt utrzymania donicy w naturalnych i stonowanych kolorach oraz nadaniu jej prostej formy. Dzięki temu spektrum jej wykorzystania jest szerokie.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.