Donica z włókna szklanego plastikowa Marco 3 – Najlepsza do Dekoracji firmowych

600 x 600 H600cm 12kg 190l

2,086.08zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Marco 3 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:60cm, szerokość:60cm, wysokość:60cm.

PIĘKNO ZAMKNIĘTE W KOSTCE

Plastikowa donica o średnich rozmiarach i unikalnym kształcie kostki, najlepsza w dekoracjach firmowych. Nadaje się do użycia zarówno na zewnętrznych tarasach czy patio, jak i w salach biurowych czy konferencyjnych o dużej powierzchni. Elegancki prosty kształt nadaje wyjątkowego uroku i subtelnie podkreśla profesjonalny charakter otoczenia. Dostępna w wielu odcieniach o wysokim połysku, gwarantuje najlepsze dopasowanie do każdej aranżacji.

DBAŁOŚĆ BEZ WYSIŁKU

Donica z plastiku idealna dla zapracowanych miłośników roślin. Dzięki ściankom wyłożonym styropianem i dodatkowym otworom odpływowym w dnie dba o rośliny i gwarantuje ich świeżość i dobry stan przez długi czas. Mieszanka maty szklanej, żelkot i żywicy, dostępna w wielu odcieniach o wysokim połysku, dopasuje się do każdej aranżacji.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.