Donica z Włókna Szklanego Plastikowa Marco 6 – Duże Gabaryty, Subtelna Linia

1000 x 1000 H400cm 15kg 350l

3,051.63zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Marco 6 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:100cm, szerokość:100cm, wysokość: 40cm.

PONADCZASOWA KLASYKA

Plastikowa donica o wyjątkowo dużych gabarytach i subtelnej uproszczonej linii. Idealnie sprawdza się w połączeniu z prostymi, klasycznymi roślinami, stanowiąc dla nich najlepsze tło i stabilną podporę. Nienarzucająca się forma wniesie powiew świeżości i lekkości do każdego pomieszczenia, sprawdzi się także jako dekoracja zewnętrznych tarasów i ogrodów. Dzięki wysokiej klasy materiałom, mimo dużych rozmiarów, zachowuje niewielki ciężar własny i nadaje się nawet do delikatnych podłóg.

ROŚLINY W KOLORACH TĘCZY

Donica z plastiku dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej – można skomponować z niej dekoracje w eleganckich odcieniach szarości lub energetyzujących barwach tęczy. Mata szklana, żywica i żelkot gwarantują wysokiej klasy wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.