Donica z Włókna Szklanego Plastikowa Emilio 1 – Nowoczesny Kształt Prostokąta

900 x 250 H800cm 17kg 160l

2,382.51zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Emilio 1 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:90cm, szerokość:25cm, wysokość: 80cm.

UROK SZLACHETNOŚCI

Plastikowa donica o niespotykanym, przedłużonym kształcie prostokąta. Dzięki oryginalnej wąskiej formie wraz z odpowiednimi roślinami idealnie nadaje się do tworzenia mobilnych, żywych ścian w pomieszczeniach lub na świeżym powietrzu, w zastępstwie żywopłotu. Geometryczna forma i niewielki ciężar nadają donicy uniwersalnego charakteru – sprawdzi się zarówno w trudnych do zagospodarowania kątach, jak i na środku dużych pomieszczeń.

KOLOROWA TRWAŁOŚĆ

Donica z plastiku wykonana została z maty szklanej, żelkotu i żywicy, dzięki czemu charakteryzuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Wysokiej jakości farby w różnych odzieniach nadają donicy głęboki, nasycony kolor o niepowtarzalnym połysku.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.