Donica z Włókna Szklanego Plastikowa Emilio 4 – Duża, Lekka, Prosta i Stabilna

1500 x 500 H600cm 19kg 430l

3,655.56zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Emilio 4 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:150cm, szerokość:50cm, wysokość: 60cm.

DUŻO MIEJSCA – DUŻO UROKU

Plastikowa donica do zastosowania na otwartych przestrzeniach lub w zamkniętych pomieszczeniach, idealna w zastępstwie żywopłotu czy ścianek działowych. Duże gabaryty i prosta, stabilna forma czynią z niej doskonałą podporę dla dużych roślin wymagających większej ilości miejsca. Dzięki wykonaniu z lekkiej maty szklanej, żywicy i żelkotu charakteryzuje się niewielkim ciężarem własnym i jest delikatna dla podłóg.

POŁYSK, KTÓRY OCHRANIA

Plastikowa donica pokryta pigmentem o najwyższej jakości jest dostępna w szerokiej gamie odcieni – od stonowanych szarości i grafitów aż po mocne tęczowe kolory – dzięki czemu dopasuje się do każdej aranżacji. Dodatkowa styropianowa izolacja i system odpływowy gwarantują bezpieczeństwo zasadzonych w niej roślin.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.