Donica z Włókna Szklanego Plastikowa Emilio 6 – Na Taras i Balkon

2300 x 500 H400cm 27kg 430l

3,996.27zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Emilio 6 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:230cm, szerokość:50cm, wysokość:40cm.

UNIWERSALNA I WYJĄTKOWA

Donica plastikowa o klasycznym prostokątnym kształcie i zwiększonej długości. Dopasowana zarówno do aranżacji w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu, stanowi dyskretne podkreślenie każdej roślinnej kompozycji. Nietypowo długie gabaryty inspirują i skłaniają do tworzenia nowych, awangardowych stylizacji z roślin.

KOLOR PIERWSZEJ KLASY

Plastikowa donica swoją wyjątkową odporność, a jednocześnie niewielki ciężar zawdzięcza najwyższej klasy materiałom – macie szklanej, żywicy i żelkotowi.  Starannie malowana, donica dostępna jest w wielu odcieniach, od stonowanych barw po tryskające energią kolory tęczy.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.