Donica z włókna szklanego plastikowa Marco 1 – Średnia Pojemność i Mały Ciężar

500 x 500 H500cm 9kg 124l

1,460.01zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Marco 1 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:50cm, szerokość:50cm, wysokość:50cm.

KWIATOWA KOSTKA

Plastikowa donica o niespotykanej, idealnie geometrycznej formie – najmodniejszy kształt kostki nadaje jej wyjątkowego charakteru. Średnia pojemność i niezwykle mały ciężar własny donicy dają nieograniczone możliwości wykorzystania jej w każdym zakamarku zarówno wewnątrz budynku, jak i podczas urządzania ogrodu czy patio. Stabilna i subtelna, podkreśli urok kwiatowych kompozycji zapewniając im najlepszej jakości ochronę.

JAKOŚĆ W KOLORACH TĘCZY

Donica z plastiku dostępna jest w szerokiej gamie kolorów, charakteryzujących się wysokim połyskiem i głębokim nasyceniem. Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów – maty szklanej, żelkotu i żywicy – kolor i struktura są odporne na uszkodzenia i pozostają bez skazy przez długi czas.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.