Donica z włókna szklanego plastikowa Marco 11 – Dla Sporych Roślin Doniczkowych

1200 x 1200 H1000cm 42kg 1400l

7,092.18zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Marco 11 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:120cm, szerokość:120cm, wysokość: 100cm.

DEKORACJA NAJWYŻSZYCH LOTÓW

Plastikowa donica o dużych gabarytach i stylowym prostokątnym kształcie. Dzięki wysokim ściankom idealnie nadaje się nawet dla sporych roślin doniczkowych wymagających przestrzeni. Dba o rośliny dzięki systemowi otworów odpływowych w dnie i izolowanym styropianem ściankom bocznym.

KOLOR ZAWSZE I WSZĘDZIE

Donica z plastiku dzięki mieszance żelkotu, żywicy i maty szklanej jest wytrzymała i odporna nawet na trudne warunki atmosferyczne, dzięki czemu nadaje się do ozdoby zewnętrznych tarasów. Jednocześnie lekkość materiałów gwarantuje jej doskonałe dopasowanie także do wewnętrznych dużych przestrzeni, np. w biurowcach. Szeroka gama połyskliwych kolorów pozwala wybrać najlepiej dopasowany model.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.