Donica z Włókna Szklanego plastikowa Marco 12 – Duże Gabaryty

1200 x 1200 H1200cm 48kg 1670l

8,145.06zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Marco 12 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:120cm, szerokość:120cm, wysokość: 120cm.

KOLOR ŚWIEŻOŚCI

Plastikowa donica o prostym, subtelnym kształcie i dużych gabarytach. Dzięki swoim rozmiarom idealnie nadaje się dla sporych roślin doniczkowych, wymagających przestrzeni i solidnego podparcia. Szeroka gama nasyconych połyskliwych odcieni w połączeniu z urodą roślin nadaje świeżości i lekkości każdemu otoczeniu. Donica dopasuje się zarówno do otwartych przestrzeni, jak i dużych zamkniętych pomieszczeń.

TRWAŁA LEKKOŚĆ

Donica z plastiku charakteryzuje się dobrą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Dodatkowo mimo sporych gabarytów jest zaskakująco lekka i delikatna. Takie połączenie jest możliwe dzięki wysokiej jakości macie szklanej, żywicy i żelkotowi, połączonych w idealnych proporcjach.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.