Donica z Włókna Szklanego Plastikowa Marco 13 – Największa z Dostępnych

1600 x 1600 H500cm 38kg 1230l

6,698.58zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Marco 13 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:160cm, szerokość:160cm, wysokość: 50cm.

ZIELONA OAZA W CENTRUM MIASTA

Plastikowa donica o największym dostępnym gabarycie w prostym, nienarzucającym się kształcie. Doskonała jako podstawa zielonej wyspy w centrum przestrzeni biurowej lub handlowej, a także jako zewnętrzna dekoracja wśród wielkomiejskiego otoczenia. Wykonana z najlepszych materiałów jest odporna na uszkodzenia, a przy tym wyjątkowo lekka. W połączeniu ze świeżością roślin pomoże zagospodarować i rozświetlić każde otoczenie.

NIE TYLKO ZIELEŃ

Donica z plastiku powstała z połączenia maty szklanej, żywicy i żelkotu, nadających jej uniwersalny charakter i szerokie możliwości wykorzystania. Malowana w szerokiej palecie barw, pozwala wybrać idealny, połyskliwy kolor do dowolnej dekoracji.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.