Donica z Włókna Szklanego Plastikowa Marco 5 – Delikatna Linia i Geometryczny Kształt

800 x 800 H800cm 18kg 480l

3,666.63zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Marco 5 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:80cm, szerokość:80cm, wysokość:80cm.

ROŚLINY NA PIERWSZYM PLANIE

Plastikowa donica o subtelnym, prostym kształcie, świetnie wpasuje się w każdą przestrzeń – zarówno w pomieszczeniu, jak i na świeżym powietrzu. Delikatna linia i geometryczny kształt tworzą nienarzucającą się, delikatną ozdobę idealną dla szalonych roślinnych kompozycji czy eleganckich stonowanych roślin. Zróżnicowana kolorystyka pozwala dopasować donicę do każdego otoczenia i dowolnej rośliny.

ODPORNOŚĆ O KAŻDEJ PORZE

Donica plastikowa wykonana z idealnej mieszkanki maty szklanej, żelkotu i żywicy w połączeniu z dodatkową styropianową izolacją jest odporna na uszkodzenia i urazy. Malowana w kolorystyce o wysokim połysku gwarantuje długotrwałą urodę i niezniszczalny blask.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.