Donica z Włókna Szklanego Plastikowa Marco 9 – do Firmy, Centrum Handlowego

1200 x 1200 H600cm 24kg 800l

4,983.96zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Marco 9 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:120cm, szerokość:120cm, wysokość: 60cm.

ZIELONA WYSPA

Plastikowa donica, dzięki ponadwymiarowym gabarytom doskonała do zagospodarowania wielkich przestrzeni. Klasyczna forma i prostokątny kształt czynią z niej donicę uniwersalną, przeznaczoną do zróżnicowanych kompozycji roślinnych zarówno w firmowych budynkach, jak i zatłoczonych centrach handlowych. Odporna i wytrzymała, zdolna utrzymać duże i ciężkie rośliny i długo zachowująca klasę i połysk.

JAKOŚĆ – TO, CO NAJLEPSZE

Donica z plastiku została stworzona dzięki wykorzystaniu maty szklanej, żelkotu i żywicy w najlepszych proporcjach. Dzięki temu jest odporna na mechaniczne uszkodzenia, a równocześnie dba o stan roślin dzięki wyłożonym styropianem bocznym ścianom i systemowi odpływów w dnie. Dostępna w szerokiej gamie odcieni dopasuje się do każdej aranżacji.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.