Donica z Włókna Szklanego Plastikowa Marco 10 – na Balkon lub Taras

1200 x 1200 H800cm 36kg 1100l

6,038.07zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Marco 10 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:120cm, szerokość:120cm, wysokość: 80cm.

PRZESTRONNA LEKKOŚĆ

Plastikowa donica o dużych rozmiarach, stanowiąca inspirację i pozwalająca na stworzenie dowolnej roślinnej aranżacji. Najwyższej jakości mieszanka maty szklanej, żelkotu i żywicy gwarantuje odporność, dzięki której donica świetnie sprawdzi się na balkonach i tarasach. Jednocześnie niespotykana lekkość czyni ją doskonałą do pomieszczeń, jako wypełnienie albo przedzielenie przestrzeni.

BARWNA ROŚLINNOŚĆ

Donica z plastiku dostępna jest w szerokiej gamie barw. W zależności od wymaganego efektu można zdecydować się na subtelne eleganckie odcienie szarości i grafitu lub tryskające energią żywe kolory tęczy. Połyskliwy efekt idealnie podkreśla rośliny i nadaje uroku każdemu pomieszczeniu.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.