Donica z Włókna Szklanego Plastikowa Carlo 1 – Prosty Nowoczesny Kształt

400 x 400 H800cm 12kg 115l

1,646.97zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Carlo 1 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:40cm, szerokość:40cm, wysokość: 80cm

PROSTE ODŚWIEŻENIE

Plastikowa donica o stosunkowo niewielkich gabarytach i prostym nowoczesnym kształcie, idealnie nadaje się do wykorzystania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Subtelna i delikatna, rozświetli każde otoczenia, a wraz z właściwymi roślinami nada pomieszczeniom lub ogrodom nowego charakteru i świeżości. Doskonała nawet dla wymagających roślin dzięki odpływom w dnie i izolowanym styropianem bocznym ściankom.

BŁYSK LUKSUSU

Donica plastikowa pokryta pigmentem o najwyższej jakości w szerokiej gamie barw nada luksusowego blasku swojemu otoczeniu. Żywica, żelkot i mata szklana gwarantują długotrwałą odporność i wytrzymałość na uszkodzenia przez czynniki zewnętrzne.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.