Donica z Włókna Szklanego Plastikowa Carlo 2 – Elegancka i Współczesna

400 x 400 H1000cm 15kg 140l

1,997.52zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Carlo 2 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:40cm, szerokość:40cm, wysokość: 100cm.

SMUKŁA ELEGANCJA

Plastikowa donica w modnym współczesnym stylu o wyjątkowo smukłym, lekkim kształcie. Kwadratowa forma i zwiększona wysokość doskonale nada się do nowoczesnych, surowych aranżacji bądź barokowych, klasycznych kompozycji o bogatej formie. Szeroka paleta kolorów z eleganckim połyskiem pozwala doskonale dopasować dekorację.

PLASTIKOWA MOC

Donicę z plastiku można wykorzystać zarówno w wewnętrznych aranżacjach, jak i do dekoracji na świeżym powietrzu. Ponadczasowy kształt czyni ją uniwersalną i idealną tak w niewielkich zakamarkach, jak i dużych pomieszczeniach. Wysokiej jakości mata szklana, żywica i żelkot oraz dodatkowy system otworów odpływowych dbają o roślinność i gwarantują jej dobry stan przez długi czas

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.