Donica z Włókna Szklanego Plastikowa Carlo 3 – Idealna Pod drzwi Wejściowe

400 x 400 H1200cm 23kg 192l

2,349.30zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Carlo 3 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:40cm, szerokość:40cm, wysokość: 120cm

STRAŻNIK PEŁEN UROKU

Plastikowa donica o wyjątkowej, smukłej i eleganckiej sylwetce, najlepsza przy drzwiach wejściowych. Prosty kształt kwadratu w połączeniu z pełnymi energii nasyconymi kolorami będzie optymistycznym powitaniem w domowym zaciszu. Stonowana gama szarości i grafitów będzie natomiast eleganckim akcentem przed wejściem do hoteli i innych instytucji. Idealnie podkreśla subtelność i urodę roślin, pozwalając na stworzenie wyjątkowych i niepowtarzalnych aranżacji.

MATERIAŁY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Donica plastikowa stworzona została z najlepszej maty szklanej, żywicy i żelkotu. Odpowiednie połączenie i wykończenie gwarantuje trwałość i odporność na urazy mechaniczne czy zarysowania. Dodatkowe wypełnienie styropianem i odpływy w dnie dbają o dobry stan zasadzonych roślin.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.