Donica z Włókna Szklanego Plastikowa Carlo 5 – Biurowa, Wewnętrzna

500 x 500 H1000cm 19kg 230l

2,558.40zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Carlo 5 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:50cm, szerokość:50cm, wysokość: 100cm.

ELEGANCJA NA WEJŚCIU

Plastikowa donica, której urok tkwi w prostocie. Najmodniejszy geometryczny kształt i proste wykonanie nadają jej wyjątkowego, eleganckiego charakteru, dzięki czemu donica świetnie sprawdzi się do eksponowania roślinnych aranżacji w pomieszczeniach wejściowych oraz w biurowej stylistyce. Szeroka paleta kolorów o wysokim połysku i głębokim nasyceniu dodaje uroku każdemu pomieszczeniu.

INNOWACYJNA OCHRONA

Donica plastikowa wykonana z maty szklanej, żywicy i żelkotu jest odporna na mechaniczne uszkodzenia czy otarcia. Dodatkowy system otworów odpływowych w dnie oraz boczne ściany wyłożone styropianem w pełni zadbają o nawet najbardziej wymagającą roślinność.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.