Donica z Włókna Szklanego Plastikowa Emilio 2 – Prostokątna Nowoczesna Forma

1000 x 400 H400cm 13kg 140l

1,723.23zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Emilio 2 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:100cm, szerokość:40cm, wysokość: 40cm.

KLASYCZNY POWIEW ŚWIEŻOŚCI

Plastikowa donica o prostokątnej formie w nowoczesnym wydaniu. Prosty kształt bez ozdób dodaje klasycznego uroku każdej roślinnej kompozycji. Donica subtelnie podkreśla i eksponuje aranżację nie przytłaczając jej, a w połączeniu z naturalną roślinną zielenią wnosi powiew świeżości w dowolnym miejscu. Szeroka gama połyskliwych odcieni zapewnia dekorację idealnie dopasowaną do otoczenia i nastroju.

MOC TKWI W LEKKOŚCI

Donica plastikowa charakteryzuje się wyjątkową lekkością, a równocześnie starannym wykończeniem i odpornością na uszkodzenia. Mata szklana, żelkot i żywica z najwyższej klasy zapewniają jakość, dzięki której donica może być wykorzystywana zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.