Donica z Włókna Szklanego Plastikowa Emilio 3 – Wysoka i Pojemna

1200 x 500 H600cm 16kg 340l

3,062.70zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Emilio 3 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:120cm, szerokość:50cm, wysokość: 60cm.

ROŚLINNA PRZESTRZEŃ

Donica plastikowa o dużej pojemności w kształcie podłużnego prostokąta i wysokich ścianach. Doskonała do tworzenia aranżacji i zabudowy zarówno zakamarków pomieszczeń, jak i zastosowania jako mobilna żywa ściana z roślin. Dzięki zróżnicowanej palecie barw dostępna zarówno w eleganckiej wersji szarości i  grafitów, jak i energetyzujących modelach odcieni tęczy. Subtelnie podkreśli roślinne kompozycje i nada uroku każdej przestrzeni.

JAKOŚĆ W KAŻDYM CALU

Donica plastikowa powstała z idealnego połączenia maty szklanej, żywicy i żelkotu. Dzięki najlepszym pigmentom jej barwy są nasycone, o wysokim połysku. Stabilna i pewna, dba o roślinność dzięki dodatkowemu styropianowi w bocznych ścianach i systemowi odpływów w dnie.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.