Donica z Włókna Szklanego Plastikowa Marco 8 – Dla Wymagających Kompozycji Roślinnych

1000 x 1000 H1000cm 34kg 950l

5,686.29zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Emilio 8 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:100cm, szerokość:100cm, wysokość: 100cm.

PROFESJONALNY STYL

Plastikowa donica o ponadwymiarowych gabarytach, dla wymagających i bujnych kompozycji roślinnych. Mocna i stabilna, zachowuje niespotykaną przy takim rozmiarze lekkość dzięki najwyższej klasy materiałom. Prosty geometryczny kształt nadaje świeżości i uroku, idealnie sprawdzi się biurowych pomieszczeniach czy przestrzeniach użyteczności publicznej.

BARWNA OCHRONA

Donica wykonana z plastiku będącego mieszanką maty szklanej, żelkotu i żywicy jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe czynniki atmosferyczne. Starannie malowana, zachwyca głębokimi połyskliwymi kolorami w całej gamie odcieni. Dzięki wyłożonym styropianem ścianom i odpływom w dnie wspomaga stan roślin i dba o ich długotrwałą świeżość.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.