Donica z Włókna Szklanego Plastikowa Emilio 5 – Biurowa i Ogrodowa

2000 x 500 H600cm 24kg 550l

5,619.87zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Emilio 5 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:200cm, szerokość:50cm, wysokość: 60cm.

LEKKA ARANŻACJA

Plastikowa donica doskonała do stosowania w zamkniętych pomieszczeniach oraz na świeżym powietrzu. Dzięki geometrycznemu, prostemu kształtowi idealnie nadaje się zarówno do przydomowego ogrodu, jak i biurowego otoczenia wielkomiejskich wieżowców. Podłużna prostokątna forma służy stabilnym podparciem i stanowi inspirację do tworzenia niepowtarzalnych, oryginalnych kompozycji roślinnych.

KOLOROWA TRWAŁOŚĆ

Donica z plastiku stworzona z wysokiej jakości maty szklanej, żelkotu i żywicy gwarantuje odporność na uszkodzenia, nie tracąc przy tym nic z lekkości i mobilności. Dzięki temu jest łatwa do przemieszczania i dostosowania dekoracji do aktualnych potrzeb i nastroju. Wielobarwna kolorystyka pozwala dopasować odcień doskonały do otoczenia i wymagań.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.