Donica z włókna szklanego plastikowa Sofia 1 – Okrągła

Ø630 H520cm 11kg 130l

1,415.73zł

Donica plastikowa z włókna szklanego Sofia 1 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: średnica:63cm, wysokość:52cm.

UROK KLASYKI

Plastikowa donica o uroczym, staroświecko zaokrąglonym kształcie doskonale nadaje się do ozdoby każdego otoczenia. Niewielki rozmiar i najlepszej jakości materiały czynią z niej doskonały dodatek do roślin hodowanych wewnątrz pomieszczeń, jak i na świeżym powietrzu balkonów czy tarasów. Lekka i poręczna, idealnie nadaje się do zagospodarowania każdego, nawet najbardziej niepraktycznego i trudnego zakamarka. Wraz z odpowiednimi roślinami wniesie w otoczenie powiem świeżości i lekkości.

MAŁE = SILNE

Donica z plastiku została stworzona z mieszanki maty szklanej, żywicy i żelkotu o najwyższej jakości. Dzięki temu jest odporna na uszkodzenia i wytrzymała nawet w ciężkich warunkach atmosferycznych.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.