Palenisko metalowe – corten Fiamma

Ø1200 H400cm 102kg 60l

4,756.41zł

Palenisko wykonane jest z blachy corten. Palenisko produkowane jest w standardzie z otworami zapewniającymi odpowiednią cyrkulację powietrza. Waga paleniska to 102 kg, a wymiary : średnica: 120 cm, Wysokość: 40 cm.

Palenisko corten

Chyba każdy z nas marzy o wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju domu. Aby osiągnąć pożądany efekt, inwestujemy nie tylko w nowoczesną architekturę budowli oraz wystrój wnętrz, lecz także we wszystko co wokół naszego miejsca zamieszkania. Kupujemy zatem ciekawe kostki, kominki, altany, donice, i wiele innych, które dodadzą uroku. Nieodłącznym elementem nowocześnie urządzonej przestrzeni wokół domu jest bez wątpienia palenisko corten, czyli doskonała alternatywa dla murowanych palenisk.

Niezniszczalne

Nasza firma oferuje palenisko corten o 120cm średnicy oraz 40cm wysokości. Waży ono 102 kg i wykonane jest ze stali corten, czyli takiej, która posiada podwyższoną odporność na warunki atmosferyczne. Materiał wykonawczy zaliczany jest do grupy stali niskostopowych, a jej charakterystyczną cechą jest powłoka ochronna, w postaci rdzawego nalotu, która pojawia się po wystawieniu, elementu z niej wykonanego, na oddziaływanie deszczu oraz powietrza. Dzięki temu nie musimy się martwić o szybkie zniszczenie naszego paleniska, a przy okazji uzyskujemy dość ciekawy efekt wizualny, który z pewnością zainteresuje niejedną osobę. Nalezy jednak zwrócić uwagę na to, iż nie może ono być użytkowane na podłożu z kostki brukowej, ze względu na możliwość jej zabrudzenia. Materiał ten, jest świetnym zamiennikiem dla tych tradycyjnych- murowanych, które nierzadko spotykają się z problemami w sezonie zimowym, w postaci pęknięć. Przy oferowanym przez nas rozwiązaniu, problemy takie odchodzą w niepamięć, a my możemy spać spokojnie o każdej porze roku.

Palenisko metalowe – corten Fiamma

Świetny materiał, dobre wymiary, ciekawa prezencja i przystępna cena – wszystko to sprawia, że produkty ze stali corten staja się coraz bardziej pożądane, a my, dbając o zaspokojenie wszelkich oczekiwań, dajemy Państwu możliwość ich nabycia, a tym samym sprawiamy, że dom staje się wyjątkowym miejscem.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.