DONICE DO BIURA

Rośliny nie obejdą się bez doniczek. Do biura polecamy przede wszystkim donice biurowe, takie jak donice aluminiowe na kółkach, donice ze stali corten oraz donice plastikowe z włókna szklanego. Ogromną zaletą donic ze stali corten jest odporność na korozję, co w przypadku donic, które mają częsty kontakt z wilgocią jest ogromnym plusem. Powstający po pewnym czasie rdzawy nalot przez wielu uznawany jest za stylowy i dodaje donicom niepowtarzalnego charakteru. Donice plastikowe wykonane z włókna szklanego wyróżniają się klasycznym stylem, dzięki temu nadają harmonii nawet najbardziej wyszukanym projektom. Ogromną zaletą donic plastikowych na kółkach jest ich mobilność. Są lekkie, więc bez problemu można zmienić miejsce ich pobytu w zależności od upodobań gospodarza. W naszej ofercie znajdą Państwo donice biurowe w różnym kształcie, rozmiarze oraz kolorze. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego gwarantujemy wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny. Sprzedajemy tylko sprawdzone produkty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wszystkie donice

NAJLEPSZE DONICE BIUROWE

Nie ma chyba przedsiębiorcy czy właściciela firmy, który nie zdawałby sobie sprawy z tego jak ważna jest prezencja biura. To nie tylko jego wizytówka, ale również całego przedsiębiorstwa. Oczywiście główną odgrywają kompetencje pracowników, ale dla przyszłych, potencjalnych klientów równie ważna jest aranżacja biura. To po niej poznają jaki gust ma właściciel budynku. Przyjazna atmosfera również nie zaszkodzi. Dzięki niej stali lub przyszli klienci z ochotą będą zawierać współpracę lub miło ją wspominać. Poza tym to jak prezentuje się biuro jest nie tylko ważne dla pracodawców, ale również dla pracowników.

W aranżacji na pewno pomogą kwiaty. Dzięki nim w miejscu takim jak biuro będzie o wiele przyjemniej i przytulniej. Rośliny sprawiają, że wnętrze, w którym się znajdują bardzo dużo zyskuje. Jeżeli pomieszczenie jest duże można sobie pozwolić na zamieszczenie większej ilości kwiatów i zielonej roślinności. Jeżeli miejsce jest mniejsze, nawet jedna czy dwie donice biurowe sprawią, że będzie ono wyglądało zupełnie inaczej. Jeżeli pracodawca nie ma pojęcia jakie kwiaty wybrać i jak je ustawić warto skorzystać z porady i opinii profesjonalnych doradców. Dzięki temu biuro będzie prezentowało się ekskluzywnie i zyska na całościowej aranżacji.W tego typu przestrzeni doskonale się sprawdzą duże donice tarasowe wyposażone w kółka znacznie ułatwiające ich przemieszczanie.

Donica Alessio 1

Zapytaj

Donica aluminiowa Alessio 1 produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga to :12kg, a wymiary : długość:50cm, wysokość:50cm, wysokość:50cm. Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Donica Edoardo 1

Zapytaj

Donica aluminiowa Edoardo 1 produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga to: 20kg, a wymiary : długość:90cm, szerokość:30cm, wysokość:80cm. Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Donica Tiziano 1

Zapytaj

Donica aluminiowa Tiziano 1 produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga to :13kg, a wymiary : średnica:60cm,  wysokość:60cm. Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Donica Vittorio 1

Zapytaj

Donica aluminiowa Vittorio 1 produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga to :13kg, a wymiary : długość:40cm, wysokość:40cm, wysokość:80cm. Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

DONICE BIUROWE ALUMINIOWE NA KÓŁKACH

Donica Ernesto Mobile

Zapytaj

Donica Ernesto Mobile z aluminium. Produkowana we wszystkich kolorach palety RAL (w macie lub połysku). Donica w standardzie produkowana jest z otworami odpływowymi w dnie. Dzięki zastosowaniu kółek można bez problemu przestawić donice w dowolne miejsce. Wymiary donicy: szerokość: 80 cm, długość: 80 cm, wysokość: 80cm.

Donica Ivo Mobile

Zapytaj

Donica Ivo Mobile z aluminium. Produkowana we wszystkich kolorach palety RAL (w macie lub połysku). Donica w standardzie produkowana jest z otworami odpływowymi w dnie. Dzięki zastosowaniu kółek można bez problemu przestawić donice w dowolne miejsce. Wymiary donicy: szerokość: 60cm, długość:60cm, wysokość:60cm

Donica Marcello Mobile

Zapytaj

Donica Marcello Mobile z blachy cortenowej o grubości 2 mm. W dnie posiada otwór odpływowy, natomiast jej ścianki ocieplone są styropianem o grubości 2 cm. Dzięki zastosowaniu kółek można bez problemu przestawić donice w dowolne miejsce. Wymiary donicy: długość: 60 cm, szerokość: 60 cm, wysokość: 61,7 cm.

Donica Paolo Mobile

Zapytaj

Donica Paolo Mobile z blachy cortenowej o grubości 2 mm. W dnie posiada otwór odpływowy, natomiast jej ścianki ocieplone są styropianem o grubości 2 cm. Dzięki zastosowaniu kółek można bez problemu przestawić donice w dowolne miejsce. Wymiary donicy: długość: 80 cm, szerokość: 80 cm, wysokość: 82,5 cm.

DONICE BIUROWE Z WŁÓKNA SZKLANEGO – PLASTIKOWE

Donica Antonio 2

Zapytaj

Donica plastikowa Antonio 2 z włókna szklanego oraz żywicy. Do stosowania jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość: 50 cm, szerokość: 50 cm, wysokość: 50 cm.

Donica Carlo 1

Zapytaj

Donica plastikowa z włókna szklanego Carlo 1 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość:40cm, szerokość:40cm, wysokość: 80cm

Donica Emilio 1

Zapytaj

Donica plastikowa z włókna szklanego Emilio 1 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość: 90 cm, szerokość: 30 cm, wysokość: 80 cm.

Donica Marco 4

Zapytaj

Donica plastikowa z włókna szklanego Marco 4 z włókna szklanego oraz żywicy do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka. Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku. Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego), boczne ścianki wyłożone są styropianem. Wymiary donicy: długość: 70 cm, szerokość: 70 cm, wysokość: 70 cm.

DONICE BIUROWE CORTEN

Donica Cubi 1

Zapytaj

Donica Cubi 1 z blachy cortenowej o grubości 2 mm. W dnie posiada otwory odpływowe, natomiast jej ścianki ocieplone są styropianem o grubości 2cm. Wymiary donicy: długość: 50 cm, szerokość: 50 cm, wysokość: 50 cm.

Donica Cubi 12

Zapytaj

Donica Cubi 12  z blachy cortenowej o grubości 2mm. W dnie posiada otwory odpływowe, natomiast jej ścianki ocieplone są styropianem o grubości 2cm. Wymiary donicy:długość:90cm, szerokość:30cm, wysokość:80cm.

Donica Vaso 1

Zapytaj

Donica Vaso 1 z blachy cortenowej o grubości 2 mm. W dnie posiada otwory odpływowe, natomiast jej ścianki ocieplone są styropianem o grubości 2 cm. Wymiary donicy: średnica: 60 cm,  wysokość: 60 cm.

Donica Vaso 5

Zapytaj

Donica Vaso 5 z blachy cortenowej o grubości 2mm. W dnie posiada otwory odpływowe, natomiast jej ścianki ocieplone są styropianem o grubości 2cm. Wymiary donicy: średnica: 80cm,  wysokość: 78cm.

DONICE BIUROWE STONE

Donica Andrea

Zapytaj

Donica Andrea z włókna szklanego pokrytego kwarcem i żywicą akrylową. Występuje w pięciu podstawowych jednolitych kolorach: białym, szarym, czarnym i dwóch odcieniach brązu. Dostępna także w dwóch wzorach w czterech wersjach kolorystycznych. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 8 kg, a wymiary: średnica: 47 cm, wysokość: 64 cm.

Donica Filippo

Zapytaj

Donica Filippo z włókna szklanego pokrytego kwarcem i żywicą akrylową. Występuje w pięciu podstawowych jednolitych kolorach: białym, szarym, czarnym i dwóch odcieniach brązu. Dostępna także w dwóch wzorach w czterech wersjach kolorystycznych. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 8 kg, a wymiary: długość: 44 cm, szerokość: 44 cm, wysokość: 64 cm.

Donica Luigi

Zapytaj

Donica Luigi z włókna szklanego pokrytego kwarcem i żywicą akrylową. Występuje w pięciu podstawowych jednolitych kolorach: białym, szarym, czarnym i dwóch odcieniach brązu. Dostępna także w dwóch wzorach w czterech wersjach kolorystycznych. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 16 kg, a wymiary: długość: 40 cm, szerokość: 40 cm, wysokość: 80 cm.

Donica Urano

Zapytaj

Donica Urano z włókna szklanego pokrytego kwarcem i żywicą akrylową. Występuje w pięciu podstawowych jednolitych kolorach: białym, szarym, czarnym i dwóch odcieniach brązu. Dostępna także w dwóch wzorach w czterech wersjach kolorystycznych. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 15 kg, a wymiary: długość: 50 cm, szerokość: 50 cm, wysokość: 50 cm.

Jakie rośliny wybrać do biura?

Biuro to nie dom czy mieszkanie. Ludzie przychodzą do niego aby pracować i nie mają za wiele czasu, aby intensywnie zajmować się roślinami. Doskonale sprawdzą się tutaj sasnsewiere, które potrafią przetrwać niedobory wody oraz słabe oświetlenie. Kolejną mało wymagającą rośliną jest aspidistra wyniosła, nazywana często żelaznym liściem. W pomieszczeniu biurowym świetnie sprawdzą się również monstery, które dzięki swoim okazałym i pięknym liściom świetnie nadają się do dużych pomieszczeń. Wszystkie wyżej wymienione rośliny nie tylko mają małe wymagania, ale przede wszystkim świetnie radzą sobie z toksynami zawartymi w powietrzu. Rośliny nie obejdą się bez doniczek. Do biura polecamy przede wszystkim donice, takie jak donice aluminiowe na kółkach, donice z cortenu oraz donice wykonane z włókna szklanego.

Głównym zadaniem roślin doniczkowych jest właśnie oczyszczanie i odświeżenie powietrza. Na dodatek tworzą w pomieszczeniu miłą i przyjemną atmosferę, dzięki której praca staje się bardziej efektywniejsza.

Jak dobrać odpowiednie donice biurowe?

Donice corten w biurze

Donice do biura ze stali corten wykonane są z niskostopowej stalowej blachy, która charakteryzuje się wyższą niż normalna stal odpornością na zmienne warunki  atmosferyczne, w szczególności na działanie wilgoci.  Rdzawy nalot to ochronna  powłoka, która jest  efektem działania warunków atmosferycznych, której nie należy mylić jej ze rdzą. Ogromną zaletą takich donic biurowych jest odporność na korozję, co w przypadku donic, które mają częsty kontakt z wilgocią jest ogromnym plusem.  Powstający po pewnym czasie rdzawy nalot  przez wielu uznawany jest za stylowy i dodaje donicom niepowtarzalnego charakteru.

Plastik zawsze w modzie

Donice wytworzone z włókna szklanego są niezwykle trwałe. Materiał z którego zostały wykonane jest odporny na różnego rodzaju warunki atmosferyczne, na przykład niskie temperatury, opady oraz promieniowanie UV. Na dodatek są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz bardzo dobrze współpracują z roślinami, są dla nich bardzo przyjazne. Ogromną zaletą tego typu donic biurowych jest ich mobilność. Pomimo wielkich rozmiarów są bardzo lekkie i bardzo łatwo można je przenieść. Daje to możliwość zmiany kompozycji w zależności od upodobań gospodarza. Ceni się je też za łatwość w utrzymaniu czystości.

Uniwersalne aluminium

Donice biurowe na kółkach to świetne rozwiązanie dla tych, którzy lubią często zmieniać rozmieszczenie mebli w swoim biurze. Są bardzo lekkie, łatwo można je przenieść lub dzięki obecności kółek przesunąć w miejsce, które będzie nam najbardziej odpowiadało.  Obecność kółek sprawia również, ze nie trzeba się obawiać, że podczas przesuwania donicy powierzchnia się zarysuje.

W naszej ofercie znajdą Państwo donice do biura w różnym kształcie, kolorze lub rozmiarze. Dzięki naszym donicom każde biuro nabierze wyjątkowego charakteru, a każda aranżacja w połączeniu z aluminiowymi, plastikowymi i stalowymi pojemnikami zachwyci nie tylko pracowników, ale również potencjalnych klientów. Zapraszamy do zapoznani się z naszą ofertą donic do biura.