Donice z blachy aluminiowej Alessio 4

800 x 800 H800cm 29kg 480l

2,690.01zł

Donica aluminiowa Alessio 4 produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga to: 29kg, a wymiary : długość:80cm, szerokość:80cm, wysokość:80cm. Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Odpowiednio urządzony ogród jest bardzo istotny dla każdego właściciela domu. To właśnie w takim miejscu często się relaksujemy, jak również ogród stanowi wizytówkę naszego domu. Zatem jak go odpowiednio urządzić?Właściwie dobrane akcesoria do ogrodu sprawiają, że nabiera on zupełnie odmiennego charakteru. W obszarze wokół naszego domu powinniśmy również zasadzić dużo roślinności. Dzięki temu ogród stanie się dla nas prawdziwą przystanią oraz ostoją. Aby roślinność prezentowała się pięknie, w szczególności nasze kwiaty, powinniśmy zdecydować się na zakup wysokiej jakości donic.

Doskonałe donice z blachy aluminiowej

Bardzo dobrym rozwiązaniem w tym przypadku są donice z blachy aluminiowej. Tego typu produkty idealnie nadają się do każdego ogrodu, bez względu na to, w jakim charakterze jest urządzony. Obecnie style ogrodów bywają bardzo różnorodne, dlatego takie akcesoria należy odpowiednio dopasować. Jednak aluminium jest wspaniałym materiałem, które pasuje jednocześnie do stylu nowoczesnego, jak i do tradycyjnych ogrodów. Zdecydowanie donice z blachy aluminiowej to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Są nie tylko uniwersalne, ale również bardzo wytrzymałe. Należy mieć świadomość, iż na produkty znajdujące się w ogrodzie bardzo duży wpływ mają różne czynniki atmosferyczne. Często długotrwałe promieniowanie słoneczne może uszkodzić konstrukcję donicy. Niestety brak warstwy ozonowej przyczynia się także do przedostawania się większej ilości promieni ultrafioletowych. To z kolei powoduje również szybsze niszczenie się materiałów. Z tego powodu decydując się na zakup donic, warto wybrać jedne z najbardziej solidnych z aluminium.

Niezwykle trwałe i stabilne

Kolejną ważną cechą jest trwałość donic. Zdecydowanie jeżeli mamy małe dzieci lub też zwierzęta, donice mogą być często przewracane. Dlatego aluminium w tym przypadku jest najlepsze, ponieważ jest lekkie, a także wytrzymałe. Nawet po upadku, takiej donicy z pewnością nic się nie stanie. Istotną zaletą donic wykonanych z aluminium jest także ich odporność na korozję. Aluminium jest metalem, który z pewnością zalicza się do solidnej grupy odpornej na korodowanie. Z tego powodu takie donice z powodzeniem mogą stać w ogrodzie nawet przez cały rok. Tego typu donice można ustawiać również w wilgotnym miejscu, przykładowo przy sadzawkach.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.