Metrowa donica aluminiowa Alessio 6

1000 x 1000 H1000cm 45kg 950l

6,231.92zł

Donica aluminiowa Alessio 6 produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga to: 45kg, a wymiary : długość:100cm, szerokość:100cm, wysokość:100cm. Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Perfekcyjne wykonanie

Duża donica aluminiowa Alessio 6 to niewątpliwie najlepszy wybór dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość. Jest to model stworzony z certyfikowanego tworzywa, które przetrwa najcięższe warunki eksploatacji. Zjawiskowa metrowa donica aluminiowa jest nie tylko praktyczna, ale również efektowna. Została ona wykonana z troską o najmniejszy detal, co z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających. Warto wiedzieć, że jest to wyrób malowany proszkowo. Zastosowanie nowatorskich technologii sprawiło, że produkt ten jest perfekcyjnie wykończony. Powierzchnia donicy jest niezwykle gładka, a także pozbawiano wszelkich niedoskonałości. Malowanie proszkowe przedłuża również żywotność produktu. Stworzona powierzchnia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Jest wytrzymała, a jednocześnie atrakcyjna pod względem wizualnym. Trzeba podkreślić, że donice dostępne są we wszystkich kolorach palety RAL. Bez trudu znajdziemy kolor zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Imponujące rozmiary i wytrzymałość

Metrowa donica aluminiowa pomimo swoich dużych rozmiarów jest dość lekka (45 kg). To właśnie dlatego bez trudu przesuniemy ją w odpowiednie miejsce. Trzeba również wspomnieć, że jest to model bardzo stabilny, który pozostanie w pożądanym położeniu nawet w przypadku wichury.

Solidna metrowa donica aluminiowa to zakup na wiele sezonów. Jej niewątpliwą zaletą jest ponadprzeciętna odporność na czynniki atmosferyczne. Jest to produkt, który przetrwa deszcz, śnieg, mróz, wysokie temperatury, silny wiatr, czy też promieniowanie słoneczne. Donica może być użytkowana nie tylko w ciepłych miesiącach, ale również w zimie. Może przez cały rok znajdować się na zewnątrz, co jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy nie posiadają możliwości schowania akcesoriów ogrodowych.

Także do wnętrza

Proponowana donica aluminiowa może zostać umieszczona nie tylko na zewnątrz budynku. Wiele firm oraz obiektów użyteczności publicznej decyduje się na użytkowanie jej w środku budynku. Model ten z uwagi na swoje spore gabaryty najlepiej prezentuje się na dużych przestrzeniach. Będzie doskonały do dużych roślin, które wymagają sporej ilości miejsca do prawidłowego wzrostu.

Oferowana donica z aluminium to modny, a zarazem praktyczny dodatek na taras, balkon, werandę, czy też ogród.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.