nowoczesne donice aluminiowe Alessio 7

1200 x 1200 H800cm 47kg 1152l

6,511.31zł

Donica aluminiowa Alessio 7 produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga to: 47kg, a wymiary : długość:120cm, szerokość:120cm, wysokość:80cm. Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Elegancko i funkcjonalnie

Donice zewnętrzne Alessio 7 to nowoczesne donice aluminiowe do aranżacji przestrzeni miejskich, tarasów oraz eleganckich ogrodów. Pełnienie tego rodzaju funkcji uwarunkowane jest ich wielkością i formą, bowiem donice są pokaźnych rozmiarów (waga: 47 kg, długość: 120cm, szerokość: 120cm, wysokość: 80cm) i mogą w wyrazisty sposób kreować wystrój przestronnych miejsc. Na uwagę zasługuje także symetryczny kształt brył oraz idealnie gładka powierzchnia ścian i wysoka jakość wykonania. Nowoczesne donice aluminiowe cechują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne (deszcz, wiatr, słońce) oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki innowacyjności zastosowanego tworzywa oraz dostępności barw zgodnych z paletą RAL produkt jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników flory. W procesie wytwarzania nie zapomniano także o funkcjonalności produktu, dlatego też każda donica wyposażona jest w standardzie w otwory odpływowe. Takie rozwiązanie pozwala na swobodne sadzenie roślin bezpośrednio po dokonaniu zakupu, bez przymusu wykonywania dodatkowych czynności.

Zjawiskowe wzornictwo

Model Alessio 7 łączy w sobie wiele elementów istotnych w aranżacji otwartych przestrzeni. Oprócz wspomnianej wielkości, która jest walorem estetycznym i zapewnia stabilizację, na uwagę zasługuje także klasyczna forma donic. Opracowanie odpowiedniej szaty wokół obiektów usługowych i jednostek użyteczności publicznej, wymaga, by spełnione były najważniejsze założenia związane z ich przeznaczeniem. Przede wszystkim powinno być elegancko, naturalnie i trwale na lata. Dlatego też nowoczesne donice aluminiowe, to  w tym wypadku doskonały wybór. Będą współgrać z cenioną architekturą, a także z awangardowym designem hoteli, galerii handlowych, centrów konferencyjnych i biznesowych najnowszej generacji.

Także przestrzeń prywatna

Klienci indywidualni decydując się na wybór donic Alessio 7 również będą cieszyć się tym wyborem latami, doceniając ich zjawiskowe wzornictwo i formę a także niezmiennie piękną kolorystyką odporną na odbarwienia. Aranżacja tarasu i ogrodu przy użyciu donic aluminiowych, to rozwiązanie bardzo praktyczne także ze względów logistycznych i porządkowych. Kwiaty, krzewy lub drzewka posadzone w stabilnej donicy, można w łatwy sposób pielęgnować. A gdy zajdzie taka potrzeba, również przestawiać, zmieniając w ten sposób wystrój miejsca.

Nowoczesne donice zewnętrzne, to produkt posiadający szeroką gamę zalet estetycznych oraz funkcjonalnych, dedykowany wszystkim, którzy pragną tworzyć interesujące stylizacje otoczenia.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.