Prostokątna donica aluminiowa Edoardo 1

900 x 300 H800cm 20kg 110l

2,770.27zł

Donica aluminiowa Edoardo 1 produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga to: 20kg, a wymiary : długość:90cm, szerokość:30cm, wysokość:80cm. Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Praktyczna i piękna

Edoardo 1 to prostokątna donica aluminiowa, która została stworzona z myślą o najbardziej wymagających osobach. Jest to model dopracowany w każdym calu. Wyróżnia się on nie tylko wysoką wytrzymałością, ale również efektowną stylistyką. Stanowi to idealne uzupełnienie klasycznych, minimalistycznych, industrialnych, czy też modernistycznych aranżacji. Jest to model doskonały na balkon, taras, czy też ogród. W każdy miejscu prezentuje się on niekonwencjonalnie. Z pewnością pomoże nam stworzyć świetną aranżację. Proponowana prostokątna donica aluminiowa będzie również dobrym wyborem do obiektów komercyjnych np. biur, restauracji, czy też hoteli. Może ona zostać postawiona nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz budynku. Wszystko zależy od naszych preferencji.

Lekka a mimo to wytrzymała

Prostokątna donica aluminiowa to produkt lekki (20 kg), a jednocześnie stabilny. Bez najmniejszego problemu przesuniemy ją w wybrane miejsce. Nie musimy również obawiać się, że przewróci się podczas silnego wiatru. Nic takiego się nie stanie. Jest to model o podwyższonej jakości i żywotności. Niezawodnie posłuży przez wiele sezonów. Sporym atutem jest to, że produkt występuje w różnych wariantach kolorystycznych, tak więc każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie.

Proponowana donica aluminiowa jest malowana proszkowo. To właśnie dlatego prezentuje się ona tak stylowo. Technika ta pozwala uzyskać idealnie gładką powierzchnię, która pozbawiona jest jakichkolwiek śladów malowania. Ponadto jest to powłoka wyjątkowo trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nie trzeba więc obawiać się, że na ściankach donicy powstaną rysy, czy też wgłębienia. Przez cały okres użytkowania zachowa ona swoją pierwotną formę.

Into & Outdoors

Edoardo 1 to donica wyjątkowo solidna. Wykazuje ona ponadprzeciętną odporność na negatywne oddziaływanie czynników atmosferycznych m.in. deszczu, śniegu, mrozu, wysokich temperatur, wiatru, czy też promieniowania UV. Nie musi być ona chowana na zimę do wnętrz budynku. Z pewnością zadowoli to osoby, które nie posiadają wolnej przestrzeni na przechowywanie sprzętu balkonowego.

Interesujące jest, że opisywana donica wykonana jest z niezwykle cienkiej blachy. Nadaje jej to subtelności oraz unikatowego charakteru.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.