Duże donice aluminiowe Alessio 8

1400 x 1400 H800cm 58kg 1568l

8,021.94zł

Donica aluminiowa Alessio 8 produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga to: 58 kg, a wymiary: długość: 140 cm, szerokość: 140 cm, wysokość: 80 cm. Zalecane stosowanie jako donica ogrodowa.

W aranżacji przestrzeni ogrodowej ważne są nie tylko rośliny, ale też elementy tzw. małej architektury, które dopełniają całość designu i pozwalają stworzyć nietuzinkowy klimat.  Dotyczy to użycia np. dużych donic, ożywiających i dekorujących przestrzeń.

Duże donice aluminiowe – kiedy sprawdzają się w aranżacji ogrodów?

Donice wykonane z aluminium sprawdzają się w różnorodnych dekoracjach ogrodowych. Wynika to z faktu, że są wysoce estetyczne i posiadają dobre parametry techniczne. To zapewnia ich długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie. Stopy aluminium, wykorzystane w procesie produkcji, dają wysoką odporność na korozję. Aluminium jest materiałem ekologicznym. Ma to znaczenie dla osób, które przykładają dużą wagę do ochrony środowiska naturalnego. Sprawdza się też w przypadku osób, które chcą mieć w otoczeniu domu produkty powstałe na bazie naturalnych substancji.

Duże donice aluminiowe – czy są praktyczne i wygodne?

Estetyczne donice aluminiowe są też praktyczne na co dzień. Wynika to z faktu, że posiadają otwory odpływowe, co wpływa na ich użyteczność. Sprawdzają się dobrze w ogrodzie i na tarasie. Są łatwe do utrzymania w czystości. Produkowane są we wszystkich kolorach palety RAL. Daje to możliwość dopasowania do innych elementów aranżacji. Ponadto posiadają prostą formę w kształcie regularnej bryły. Jest to obecnie najmodniejszy i najbardziej pożądany wzór dekoracji przestrzeni użytkowych i mieszkalnych. Idealnie wpisuje się w nowoczesne rozumienie dobrego i efektywnego designu. W praktyce stanowi więc prawdziwą gratkę dla miłośników i pasjonatów wysmakowanych i estetycznych przestrzeni.

Propozycje aranżacji ogrodu

Donice stanowią efektywną ozdobę przestrzeni ogrodowej i same w sobie są dekoracją. Dodatkowym walorem wizualnym z pewnością będą rośliny, które w nich umieścimy, w otoczeniu np. małych kamyczków.

Donice mogą tworzyć wydzieloną strefę w ogrodzie, umieszczane np. obok ławeczek, miejsc do grillowania czy rabat kwiatowych. Można je umieszczać obok wjazdu, wejścia do ogrodu – jako element czysto dekoracyjny. W okresie świątecznym można w nich umieszczać ozdobne drzewka. Pozwoli to na ich zagospodarowanie o każdej porze roku.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.