Donica Betonowa Zewnętrzna Agnese

Ø1500 H290cm 125kg 209l

3,810.54zł

Donica Agnese z betonu (polimerobetonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to :125 kg, a wymiary : średnica:150cm, wysokość:29cm.

Ogród to specyficzne miejsce na którego piękny i jedyny w swoim rodzaju wygląd składa się wiele elementów. Oczywiście najważniejszą rolę pełnią w nim rośliny, ale niezwykle ważne są też ozdoby i gustowne dekoracje. Uroku każdej zieleni w ogrodzie dodają duże donice betonowe Agnese.

TRWAŁA DONICA BETONOWA

Ta duża donica ogrodowa jest wykonana z niezwykle trwałego ultra betonu. Ten najwyższej jakości materiał doskonale sprawdza się w trudnych warunkach pogodowych. Ultra beton jest niezwykle odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak: mrozy, zawilgotnienia, deszcz czy śnieg. Doskonałe i trwałe wykończenie tego produktu pozwala każdemu nabywcy cieszyć się nim przez długie lata. Duże donice betonowe Agnese są dostępne w trzech podstawowych kolorach takich jak biały, szary oraz czarny. Są one wyposażone w funkcjonalne otwory umożliwiające odpływ nadmiaru wody z donicy. Ta duża donica ogrodowa waży125 kg. Ponadto posiada średnicę wynoszącą 150 cm oraz wysokość 29 cm.

Duża donica ogrodowa Agnese cieszy się niezwykle pięknym wyglądem. Posiada ona wyjątkowo szeroki, okrągły, kształt o płaskim wykończeniu. Dzięki zastosowaniu trwałego materiału budowlanego jest ciężka i stabilna, dlatego też idealnie sprawdza się na zewnątrz. Stanowi doskonałą dekoracją każdego ogrodu. Można ją również gustownie wkomponować pomiędzy miejskimi zabudowaniami w parkach czy przy budynkach użyteczności publicznej. Gustownie zdobi wszelkie podjazdy na prywatnych posesjach oraz tarasy nowoczesnych budynków mieszkalnych. Jej nietypowy płaski i szeroki kształt pozwala z jej udziałem zaprojektować, w każdym ogrodzie doskonałą aranżację roślinną.

Niezwykle uroczo prezentują się w niej różnego gatunku rośliny. Oprócz klasycznych doskonale prezentują się w tych donicach rośliny egzotyczne. Wśród wielu z nich można wymienić drzewko bonsai. Duże donice betonowe Agnese niezwykle ciekawie współgrają ze wszystkimi elementami ogrodu. Produkt ten cieszy się popytem zarówno wśród fascynatów naturalistycznych jak i egzotycznych ogrodów. Ta duża donica ogrodowa doskonale nadaje się do posadzenia w niej kwiatów jednorocznych jak i całej palety przeróżnych gatunków roślin wieloletnich.

 

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.