Donice Betonowe Alice

600 x 600 H600cm 97kg 175l

Zapytaj

Donica Alice z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 97 kg, a wymiary: długość: 60 cm, szerokość: 60 cm, wysokość: 60 cm.

Nowoczesne donice w pięknym kształcie i eleganckich barwach

Donice z betonu architektonicznego Alice są produktem najwyższej jakości. Łączą w sobie niezastąpione walory tak wytrzymałego materiału, jakim jest beton z niesłychaną elegancją nowoczesnych donic. Innowacyjny kształt oraz uniwersalne kolory bieli, czerni i szarości sprawiają, że donice betonowe są jednym z najmodniejszych elementów ozdobnych. Świetnie sprawdzają się w przestrzeni miejskiej, w przestrzeni użyteczności publicznej, jak również w prywatnych domach, ogrodach i tarasach.

Stylowe aranżacje z użyciem betonowych donic Alice

W przestrzeni miejskiej donice  betonowe Alice świetnie prezentują się w parkach, na skwerkach, chodnikach i deptakach. Ich prosta budowa sprawia, że są niezwykle wysmakowanym elementem miejskiego krajobrazu. Tak prosty akcent, jakim są donice betonowe potrafi całkiem odmienić oblicze przestrzeni po której spacerują przechodnie. W donicach można sadzić niemalże wszystko począwszy od trawy, poprzez kwiaty, aż na ozdobnych drzewkach i krzewach skończywszy. W przestrzeni użyteczności publicznej donice betonowe efektownie prezentują się w holach firm i urzędów. Ich solidna budowa i  estetyczny wizerunek są wyrazem troski o klienta i jego uznanie. W prywatnych domach betonowe donice świetnie wyglądają w salonach w sąsiedztwie innych betonowych elementów, posadzek, ozdobnych ściennych płyt, czy schodów. Warto nimi przyozdobić także tarasy i ogrody. Designersko wkomponowane w otoczenie stają się wieloletnimi przyjaciółmi domu, gdyż materiał z którego są wykonane jest praktycznie niezniszczalny.

Walory betonu

Donice betonowe Alice są wykonane z jednego z najbardziej odpornych materiałów jakim jest beton, a dokładniej mówiąc ultra beton. Jest to beton, w którym cement zastąpiono żywicami syntetycznymi, przez co jego konstrukcja jest jeszcze bardziej wytrzymała niż betonu tradycyjnego. Produkty wykonane z tego tworzywa są niezwykle odporne na wszelkie uderzenia, zarysowania, uszkodzenia mechaniczne. Zakup takich donic może stanowić inwestycję na pokolenia. Struktura ultra betonu jest gładsza niż zwykłego betonu, dlatego dekoracyjność donic jest niezwykle wysoka. Jest on odporny także na wysokie i niskie temperatury, śniegi, deszcze i wiatry.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.