Elegancka Donica Betonowa Angelo

1200 x 500 H500cm 150kg 240l

Zapytaj

Donica Angelo z betonu (polimerobetonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to :150 kg, a wymiary : długość:120cm, szerokość:50cm, wysokość:50cm.

Własny ogród to marzenie wielu ludzi, a pięknie zaaranżowany ogród jest szczytem tych marzeń. Ostatnimi czasy coraz większą popularność zdobywają duże donice betonowe, ponieważ są nie tylko ponadczasowe i praktyczne, ale także świetnie prezentują się w każdym ogrodzie i go idealnie uzupełniają.

Donice betonowe Angelo.

Donice betonowe Angelo sprawdzą się zarówno w przydomowych ogrodach, działkach, balkonach jak i na tarasie. Duże donice betonowe idealnie zabezpieczają roślinność i kwiaty, są praktyczne, a przy tym niezwykle efektowne. Donice Angelo urzekają swoją elegancją, a możliwość wyboru kolorów pomiędzy trzema podstawowymi: białym, szarym oraz czarnym sprawia, że odnajdą się w każdym otoczeniu i dopasują do każdego klimatu ogrodu, bez względu na nasze preferencje.

Duże donice na taras modelu Angelo to także gwarancja jakości i stałości. Wykonane z betonu są ciężkie, dzięki czemu opierają się porywistym wiatrom, a także ewentualnym kradzieżom. Mimo swojej wagi i rozmiarów, nie wydają się być masywne, wręcz przeciwnie sprawiają wrażenie lekkich, ale solidnych. Duże donice betonowe sprawdzają się świetnie w różnych warunkach pogodowych, co jest istotne biorąc pod uwagę zmienność pogody w Polsce. Donice Angelo są mrozoodporne i wytrzymałe na uszkodzenia, także te mechaniczne. Dzięki solidnemu wykonaniu i wysokiej jakości użytych materiałów donice sprawdzają się przez lata.

Czy mają to być duże donice na taras, czy może donice ogrodowe to Angelo sprawdza się w każdej roli. Bez względu na to czy planujemy ogród designerski – dużo zieleni, ale mało kwiatów, czy wręcz przeciwnie – stawiamy na kolory i różnorodność, to betonowe donice sprawdzą się w każdej opcji. Ich prosta, elegancka forma dostosowuje się do nowoczesnych ogrodów, pełnych traw i symetrycznych kształtów, ale także do ogródków żywcem wyjętych z naszych dziecięcych wspomnień.

Ogród to inwestycja, ma cieszyć przez lata i być miejscem relaksu. Warto tak do niego podejść, a wtedy zyskamy gwarancję radości z czasu w nim spędzonego. Zmienne pory roku oznaczają sporo pracy przygotowawczej i naprawczej, szczególnie przed i po zimie. Warto jej sobie oszczędzić, na przykład przez wybór odpowiednich donic. Beton sprawdza się świetnie w ogrodach, dzięki swojej praktyczności i łatwości w użytkowaniu. Spore rozmiary prezentowanej donicy pozwalają także na zasadzenie większej ilości roślin co daje interesujące możliwości dowolnego komponowania roślin i kwiatów.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.