Donica Betonowa Giacomo

Ø720 H780cm 80kg 192l

2,606.37zł

Donica Giacomo z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 80 kg, a wymiary: średnica: 72 cm, wysokość: 78 cm.

Donica betonowa Giacomo to trwały i niezwykle estetyczny sposób na dekorację ogrodu. Proponowany przez nas model jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych – białym, czarnym oraz szarym. Proponowany model waży 80 kilogramów, a jej pojemność wynosi 192 litry.

Donica z betonu architektonicznego – w sam raz na zimowe dni

Donica została wykonana z tworzywa odpornego na mróz oraz inne szkodliwe czynniki otoczenia. Produkt wyróżnia się poprzez swój nowoczesny wygląd i przemyślany, poręczny kształt. Przy ich tworzeniu wzięliśmy pod uwagę najmniejsze szczegóły dotyczące designu, jak i użyteczności. Dzięki temu donica betonowa Giacomo wyróżnia się unikatowym wykonaniem. Jest niezwykle wytrzymała, dlatego sprawdza się jako zewnętrzna ozdoba niezależnie od pory roku. Będzie pięknie prezentowała się latem, jak i zimą.

Uniwersalna ozdoba do zielonych terenów

Poprzez swój ponadczasowy wygląd oraz wysokiej jakości wykonanie donica betonowa Giacomo to ozdoba o uniwersalnym przeznaczeniu. Świetnie prezentuje się w prywatnym ogrodzie, jak i w przestrzeni publicznej. Możemy udekorować nią zarówno przydomowy taras, jak i niewielki skwer przed biurowcem. Klasyczny kształt sprawia, że model Giacomo pasuje do różnych aranżacji ogrodu, zawsze uwydatniając przy tym piękno roślin. Przy użyciu tej donicy przesadzanie kwiatów jest niezwykle łatwe i wygodne.

Aranżacja ogrodu z donicą betonową – nasze propozycje

Donice ogrodowe nadają zielonej przestrzeni indywidualnego stylu i charakteru. To dobry sposób na to, aby przedstawić własną wizję danego miejsca. Donica z betonu pasuje przede wszystkim do przestrzeni w nowoczesnym stylu. Jej uniwersalny kształt sprawia, że świetnie sprawdzi się również w klasycznych aranżacjach ogrodu. Surowy beton i żywe, zielone rośliny tworzą ciekawy kontrast, który urozmaici wygląd wszystkich zielonych terenów. Jednocześnie donica jest na tyle obszerna, że z powodzeniem umieścimy na niej dowolną kompozycję roślinną. Dodatkowym atutem jest to, że donica betonowa nie wymaga szczególnej troski z naszej strony – wystarczy co jakiś czas usunąć z niej zabrudzenia.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.