Betonowe donice Giovanna

Ø600 H560cm 50kg 96l

1,617.45zł

Donica Giovanna z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to:50 kg, a wymiary: średnica: 60 cm, wysokość: 56 cm.

Betonowe donice są nowatorskim i atrakcyjnym trendem ogrodniczym. Ze względu na swoje walory, zyskują coraz większe grono zwolenników. Stanowią bezkonkurencyjną propozycję, aranżacji tarasu lub miejsc o dużych przestrzeniach. Sprawdzą się nie tylko na zewnątrz, ale również jako designerski dodatek we wnętrzach. Donica betonowa Giovanna stworzy ciekawą oraz niepowtarzalną aranżację. Pełni tym samym idealną bazę do efektownych kompozycji roślinnych. Minimalistyczna forma oraz unikatowy wygląd betonu, znajdzie zastosowanie w obiektach prywatnych, jak też komercyjnych.

Solidna i wytrzymała donica Giovanna

Donica charakteryzuje się wysoką odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nie straszny jej wiatr, słońce, deszcz czy mróz.  Solidna konstrukcja, gwarantuje ochronę przed różnorodnymi uszkodzeniami mechanicznymi bądź aktami wandalizmu. Co więcej jest bardzo trwała i nie wymaga czyszczenia ani specjalnej pielęgnacji. Beton architektoniczny pozostaje czysty i schludny przez wiele sezonów. Przekłada się to na bezproblemowe, całoroczne użytkowanie. Niewątpliwymi atutem jest połączenie wysokiej funkcjonalności z oryginalnym designem. Ponadto dostępność w klasycznych kolorach, ułatwia aranżację przestrzeni dopasowanej do indywidualnych preferencji.

Integralna całość z otoczeniem

Smukła budowa w kształcie stożka, sprawia, że oferowany model, znakomicie prezentuje się w małych i otwartych przestrzeniach. Przykuje wzrok oraz uwagę niejednego przechodnia. Wobec tego jest to idealny pomysł na odświeżenie monotonii. Można ją umieścić wszędzie tam, gdzie otoczenia wymaga uatrakcyjnienia oraz ożywienia. Nie tylko poprzez zamieszczenie kwiatów lub innych roślin, ale również niekonwencjonalne, betonowe donice. Sprawdzą się obsadzone zarówno ziołami, jak też ozdobnymi trawami. Również ozdobne krzewy będą dobrą propozycją. Otwór odpływowy w dnie donicy, umożliwia posadzenie roślinności o zróżnicowanych warunkach glebowych. Niemniej jednak, należy pamiętać, że tego typu wyroby, nie stanowią elementów konstrukcyjnych, a wyłącznie dekoracyjne.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.