Doniczki nowoczesne Gulia

1180 x 380 H385cm 63kg 105l

1,862.22zł

Donica Gulia z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach : białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 63 kg, a wymiary: długość: 118 cm, szerokość: 38 cm, wysokość: 38,5 cm.

Nowoczesne doniczki Gulia

Betonowe donice Gulia to świetny element aranżacji miejskich przestrzeni, skwerków, chodników, parków, a także domowych ogrodów, czy tarasów. Ich delikatny, opływowy kształt pięknie komponuje z otoczeniem. Podobnie, materiał z jakiego są wykonane wkomponowuje się w krajobraz zarówno nowoczesny, jak i tradycyjny, wszędzie odnajdując swoje charakterystyczne miejsce. Wbrew swoim ciężkim gabarytom beton to materiał dość plastyczny, który łatwo odnajdzie się w parze i wieloma innymi materiałami.

Doniczki nowoczesne Gulia elegancko zaprezentują się w przestrzeniach z wykorzystaniem betonu, szkła, metalu, czy kamienia. Odrobina designerskiej kreatywności i efekt gwarantowany, a dodatkowo pomogą go uzyskać trzy eleganckie, stonowane kolory w których wykonane są doniczki. Betonowe doniczki nowoczesne Gulia odnajdą się także w domach, gdzie pięknie zaprezentują się na tle dekoracyjnych płyt betonowych, farb betonowych, kominków, kamiennych, drewnianych, czy szklanych elementów aranżacji wnętrza mieszkalnego. W domach doniczki Gulia są prawdziwym rarytasem designerskim podkreślającym gust i dobry smak gospodarzy. W ogrodach i na tarasach szykownie wyglądają w towarzystwie kamiennych schodów i płyt podłogowych, metalowych balustrad, czy poręczy.

Przemyślana inwestycja

Donice z betonu architektonicznego to wyroby niezwykle wytrzymałe, nie straszne im urazy mechaniczne, wandalizm, jaki często ma miejsce w przestrzeni użyteczności publicznej, zadrapania, czy uszczerbki. Nowoczesne doniczki wykonane z betonu cechują się niecodzienną wręcz odpornością na wysokie temperatury, mrozy, wiatry i śniegi. Bardzo łatwo jest je pielęgnować, konserwować, a gdy się zabrudzą, czy zadrapią wystarczy je wypolerować i znów wyglądają jak nowe. Doniczki nowoczesne Gulia to inwestycja na lata. Umieszczone w dnie doniczek otwory umożliwiają swobodny odpływ wody, tak, że rośliny mogą rozwijać się komfortowo i nie ulegać nadmiernemu zwilgotnieniu. Beton z jakiego są wykonane doniczki jest ciężki, dlatego nikt łatwo nie pokusi się o jego kradzież, ani o zniszczenie.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.