Doniczki na balkon Isabelle

Ø660 H665cm 85kg 126l

2,771.19zł

Donica Isabelle z betonu (ultra betonu). Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 85 kg, a wymiary: średnica: 66 cm, wysokość: 80 cm.

Niestety nie każdy z nas może poszczycić się przydomowym ogrodem, jednak każdy z nas może stworzyć mini ogród na własnym tarasie lub balkonie. Pomogą nam w tym doniczki na balkon wykonane z solidnych materiałów, w różnych kolorach i wielkościach. Jedną z takich doniczek jest stożkowa donica betonowa Isabelle.

Betonowe doniczki na balkon

Betonowe donice świetnie sprawdzają się na tarasach i balkonach, gdyż wytrzymują ciężkie warunki atmosferyczne. Nie straszny im deszcz, mróz, ani działanie środków chemicznych. Donice z betonu architektonicznego są ciężkie, ale przez to stabilne. Nie można ich niechcący przewrócić, a samo przesunięcie wymaga użycia sporej siły. Z tego powodu nie straszne są im silne podmuchy wiatru. Wytrzymają to bez uszczerbku, podobnie jak ekspozycję na promienie słoneczne, wysokie lub niskie temperatury.

Donica betonowa Isabelle

Doniczka Isabelle to połączenie wytrzymałości i elegancji. Wykonana z ultra betonu odznacza się wytrzymałością mechaniczną na uszkodzenia i zarysowania. Jest szczelna, nie nasiąka wodą i jest mrozoodporna. Dzięki temu umieszczonych wewnątrz donicy roślin nie trzeba przenosić na zimę do wnętrza, lecz zatrzymać na zewnątrz bez obawy zniszczenia donicy. Struktura ultra betonu ma gładką, nieporowatą powierzchnię, co w połączeniu z naturalną kolorystyką pozwala uzyskać doskonały efekt. Donica Isabelle występuje w trzech naturalnych i neutralnych barwach: szarym, białym oraz czarnym. Jej smukły kształt i stonowane barwy nadadzą eleganckiego charakteru każdemu balkonowi.

Gdzie sprawdzi się donica Isabelle?

Biorąc pod uwagę materiał, z którego została wykonana oraz jej wymiary, donica Isabelle idealnie sprawdzi się na dużych powierzchniach. Można w niej umieścić duże krzewy, małe drzewka oraz silne pnącza. Rośliny w donicy Isabelle mogą zostać ustawione w miejscach, gdzie narażone będą na kontakt z ludźmi, czyli przy schodach tarasowych, lub na obrzeżach tarasu restauracji. Sprawdzi się również w małym hotelowym ogrodzie lub na balkonie prywatnego mieszkania. Donica Isabelle jest idealna dla osób dbających o niepowtarzalny wygląd dekoracji balkonowego ogrodu.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.