donice zewnętrzne Margherita

Ø700 H600cm 55kg 100l

1,547.34zł

Donica Margherita z ultra betonu. Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi. Waga donicy to: 55 kg, a wymiary: średnica: 72,4 cm, wysokość: 76 cm.

Klasyczna Donica Betonowa Ogrodowa Margherita

W sklepach można znaleźć donice wykonane z różnych materiałów, w różnych rozmiarów, ozdobione różnymi wzorami. Wiadomo, że inne nadadzą się do kwiatów sadzonych w domu, a inne jako donice zewnętrzne i to powinno być brane pod uwagę jako pierwsze podczas wyboru. Jeżeli mowa o donicach, które mają stać na otwartej przestrzeni świetnym wyborem będą donice wykonane z betonu. Przede wszystkim są bardzo wytrzymałe na czynniki atmosferyczne i mechaniczne. Są więc świetną ozdobą ogrodu, czy tarasu o każdej porze roku, przez długie lata. Nie ma obawy, że zostaną zniszczone przez słońce, deszcz, wiatr, zbyt niskie temperatury, czy w wyniku rozrastania się roślin.

Betonowa klasyka

Na rynku istnieje wiele różnych modeli donic zewnętrznych z betonu, w wielu rozmiarach, kształtach, kolorach, wzorach itd. Z pewnością świetnym wyborem będzie klasyczna donica z betonu architektonicznego Margherita. Jest ona wykonana z najwyższej jakości betonu w kolorach: czarnym, szarym i białym. Ma klasyczny, piękny kształt i jest ozdobiona nowoczesnymi, minimalistycznymi wzorami. Bez wątpienia świetnie będzie się prezentować we wszelkiego rodzaju ogrodach, placach, parkach, czy na tarasach. Z pewnością będzie też świetnie współgrała z modnymi elewacjami domów, czy placami w okolicy eleganckich budynków biznesowych. Z powodzeniem można ją wkomponować w inne dekoracje obecne w ogrodzie, co dodatkowo doda uroku i przyciągnie wzrok.

Praktyczna i piękna

Donica posiada w dnie otwór służący do odprowadzania nadmiaru wody. Jej średnica ma 72,4 centymetry, a wysokość 76 centymetrów, dlatego bez obaw można w niej zasadzić większe rośliny, czy krzewy. Pusta donica waży 55 kg co gwarantuje stabilność i wytrzymałość. Nie trzeba się więc martwić, że się przewróci, popchnięta przez dzieci albo zwierzęta w trakcie zabawy. Z powodu wagi zaleca się, aby najpierw ustawić ją w miejscu docelowym, a potem dopiero zasadzić wybrane roślinności.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.